Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazi jó filmeket keresek (? )

Igazi jó filmeket keresek (? )

Figyelt kérdés

Olyan bajba vagyok hogy nemigazán találok már szórakoztató értelmes elgondolkodtató filmeket.

A csapból is csak a képregény filmek folynak.... Látványban fantörpikusak csak lényegi mondanivalójuk nincs semmi ezeknek a filmeknek.

Elsősorban elgondolkodtató filmeket keresek mint a Matrix vagy a Harcosok klubja volt.

De nem tudok sok ilyenről.

Szóval már beérném olyasmikkel mint a Blöff vagy a Pillangóhatás ,Fülke ,Terminator ,Testvérbosszú és hasonló filmekkel amin még azért lehet kicsit gondolkodni ,de ilyenből se találtam valami túl sokat.

Most a Batman-on -X-man-on -Superman-on -Spiderman-on vagy a Hulk(-man on):) ti szoktatok gondolkodni azonkívül hogy nem csak néztek ki a fejből?! #Mert én sem igazán! (-Hulk al kapcsolatba 1 kérdésem merült fel csak!.) ??Honnan szedi a tömegét az az 50kg-os srác mikor átváltozik több tonnás Hulká??. :D

A mostani képregényfilmekről az a véleményem hogy szép és látvány , ha nem akkor meg meg csinálják 3D-4D-5D ben osz Váó... Vagy vámpíros zombis filmet csinálnak belőle.



2012. márc. 24. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A Maradj! szerintem elég elgondolkodtató, nekem tetszett.
2012. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dilisek vacsorája - ez egy nem éppen mai francia vígjáték, zseniális és amellett még tanulságos is, ha fogékonynak érzed magad az amerikaiak wc és altesti poénokban kifejezetten bővelkedő undormányai mellett valami színvonalas szórakoztatásra is, akkor érdemes lehet megnézned.
2012. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Donnie Darko


Amúgy az a Fido - jól jön a zombi a háznál jó film, és ha már vicces zombis - Haláli Hullák Hajnala.

2012. márc. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Donnie Darko
2012. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A haláli hullák hajnala aliaz hullajónak már a forgatókönyvét kívülről tudom annyiszor nézték meg nállam a haverok. Annyi zombis filmet láttam hogy már hányingerem van tőlük. A vámpírosak is a könyökömön jönnek. Szóval bármit csak ezt a kettőt neeee! Mert besokalltam már ettől a műfajtól.
2012. márc. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!