Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hívják ezt a filmet?...

Hogy hívják ezt a filmet? Valami ember aki embereket rabol és lenyúzza a bőrüket, hogy műanyagot tegyen rájuk, levágj a végtagjaikat, hogy műanyagból tegye őket rá O_O.

Figyelt kérdés

A kisfiú bemegy a házba, és ezek a megkínzott emberek meg beleharapnak hogy segítsen nekik. De a kisfiút is elkapja.

Egy ismerős mesélt róla, és elfelejtette a címet...



2012. márc. 25. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

egy kicsit pontosabban is leírhatnád:)


de egy tipp a Bárányok hallgatnak?

2012. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy öreg néni aki..hát hülye ^_^ Elrabol egy ember levágja a felesleges végtagjait, és mint egy barbie-nal felrak karokat/lábakat. Aztán fogja és lenyúzza a maradék bőrét a testéről, éppen hogy az ember még éljen, és rátesz egy műanyagból készült "testet". És ezekkel játszik. Egyik nap a kisfiú valamiért bemegy és meglátja ezeket az embereket. Mivel nem voltak végtagjaik, ezért a szájukat használták, beleharaptak, hogy kivigye őket. De a néni elkapta, és vele is ezt csinálta...Szóval egy ilyen pszicho néni. ._. Többre nem emlékezett, a címét elfelejtette, ezt mesélte nekem is ><
2012. márc. 26. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos hasonló dolgok történnek a Viasztestek-ben, nem arra gondoltatok?
2012. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem válaszokat nem azok T-T Azért köszi a választ ^-^
2012. márc. 26. 18:32
 5/6 anonim válasza:
a Frankeinstein játékai című film elég hasonló,de ott annyi van,hogy a fiatal csajnak nincsenek barátai és magának csinál haverokat úgy,hogy emberek testrészeit vágja le és összevarrja
2015. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most találtam rá a kérdésre. Azóta már megtudtad a címét?
2022. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!