Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead, akik nézik...

The Walking Dead, akik nézik tudnának válaszolni?

Figyelt kérdés

Ezek nem olyasmi kérdések lesznek hogy Mikor jelenik meg a blabla hanem egyszerűen olyanok amik érdekelnek engem. Lássuk csak:

Daryl nagyon "kedves" volt amíg Sophiát keresték, de miután nos, megtalálták, újra bunkóbb lett. Miért?

Ki a kedvenc szereplőtök, és miért?

Kit nem szerettek, és miért?

Daryl és Carol közt van valami?

Hirtelen ennyi jutott eszembe, majd még írom ha jön valami.:))

Előre is köszi a válaszokat.



2012. márc. 26. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A VÁLASZ FELÉR EGY SPOILERREL!!!!:1.Szerintem nem ,,bunkóbb,,lett Daryl,csak újra magába zárkózott.Nagyon bízott benne ,h megtalálja Sophiát-gondolom sajnálta őt az apja miatt,mivel neki sem volt valami szép gyerekkora.

2.Nehéz választani,mivel több szereplő is szimpatikus,na de talán a legjobban Rick és Daryl,na meg csípem az ázsiai srácot is.

3.Lorit nem szeretem.Hát ha végignézted a 2.évadot,akkor az utolsó részben-i viselkedéséért.Felhúzta Shane-t,hogy ő most nem is tudja kitől van a gyerek stb.Erre Shane meg akarja ölni Ricket-és Lori erre még Rick-re haragszik.miééért???

4.Daryl és Carol közt nincs még semmi-legalábbis egyelőre.

2012. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Sztem is csak sajnálta mind Sophiát, mind pedig Carolt. Meg bepillanthattunk Daryl "emberi" oldalába, pedig alapjáraton magányos farkast játszik.

2. Daryl és Glenn. Nemrég néztem újra az 1. évadot, hát a legtöbb mosolyt Daryl csalta az arcomra a maga kis agresszív vagányságával :D imádom. Glenn pedig annyira édes, de mégsem egy esetlen, és hatalmas szíve van.

3. Lori és Carl. Sajnálom Ricket, hogy 2 ilyen idiótával áldotta meg az ég.

Lori egy hülye úgy ahogy van. Mikor borult a kocsival, úúúristen, bár maradt volna ott...

4. Nem hiszem hogy lenne köztük valami, legfeljebb Carol tekint Darylre úgy, mintha a fia lenne.

2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2012. márc. 26. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Daryl inkább lelkes volt szerintem, ő volt az aki a legtöbbet kereste Sophiát, és gondolom rosszul esett neki, hogy végig egy helyen volt velük, csak zombiként..

2. A kedvencem Shane, és Daryl. Shane-t nagyon bírom, amiért olyan amilyen, hogy tényleg elmondja a véleményét nyíltan, még akkor is, ha mindenki mást gondol, mint ő, és végülis szinte mindig neki is van igaza.. Daryl meg "rosszfiú", de a lelke mélyén jó, és akkor nagyon aranyos, meg alapból bírom.

3.Nincs olyan akit nem szeretek, igaz néhánynak vannak olyan pillanatai, amikor tényleg nem bírom.

4.Egyelőre még nincs, szerintem csak jóban vannak, próbálnak vigyázni egymásra.

:)

2013. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most fejeztem be a 3. évadot.

És SPOILER.: Végiggondoltam, hogy miért is volt (és még mindig van) ez az egész harc a 2 "tábor" között: Igazából, ha nagyon mélyen belegondolunk, akkor erről Lori tehet. Lori volt terhes (Shane-től!!), és Maggie meg Glenn ment ki babatápszerért. Csakhogy elkapták őket a Kormányzó emberei, így Woodburybe kerültek. Amikor értük mentek a 'Börtön emberei', vagyis Glenn és Maggie társai, akkor kezdődött igazán a harc.. És ez egészen Lori terhességéig vezethető vissza.. Talán ez az amiért Lori annyira nem szimpatikus nekem, bár ha ez nem lett volna, akkor nem lett volna semmi izgalom a történetben (igaz, akkor biztos kitaláltak volna valami mást :))

2013. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. Gondolom még emlékszel arra a jelenetre ahol Daryl a szöke ügyvédcsajnak Sophia keresése közben mesélt a gyerekkoráról: arról hogy amikor ö maga tünt el senki nem kereste. Nagyon is tudta min mehet át Sophia ezért volt olyan elszánt hogy megtalálja öt és amikor megtalálták ezért fordult be megint: önmagát hibáztatta azért ami a lánnyal történt (Carol is mondta neki hogy ö nem tehet róla de Daryl nem hitt neki).2. Nekem Daryl és Carl a kedvencem mivel rajtuk valódi személyiségfejlödés figyelhetö meg míg a többiek nem változtak egy cseppet sem (talán Ricket kivéve), ugyanolyan sablonkarakterek mint az elején.3. A szöke ügyvédcsajt a végtelen naivitása és csökönyössége miatt (egy egész évadon keresztül gyözködi mindenki hogy a kormányzó nem az a jótétlélek akinek mutatja magát de ö nemcsak hogy tamáskodik de még össze is fekszik vele, tartósított emberi fejek ide vagy oda). Lorit mert miután a férjét halottnak hitte csupán 2 hétbe(!) tellett hogy új bikát szedjen fel (ehhez képest Rick mennyit szenvedett az ö halála után), majd miután teherbeesett Shane-töl kijelentette hogy a gyerek márpedig nem az övé és pont. És mert kis túlzással ö volt a tábor rib@nca közben meg játszotta a tisztes családanyát és feleséget. (Az ilyentöl a valóságban is hánynom kell). A harmadik akit utálok az Glenn barátnöje: még a 2. évadban egy elhagyott patikában megpillantott egy csomag óvszert és ennyi elég volt neki hogy Glenn-re vesse magát, utána meg szerencsétlen gyereket szekálta azzal hogy "a te hibád, nem kellett volna elcsábítanod te szemét". (a srác meg el is hiszi és még ö nem gyöz bocsánatot kérni, eszem megáll) Kettejük közül a csaj hordja a nadrágot, nincs itt egyenlöség, a sok nézö meg azt hiszi hogy "milyen gyönyörü szerelem".4. Valami alakul köztük, habár Daryl valamiért nem nagyon akarja siettetni a dolgokat.
2013. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!