Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek,...

Mi a címe annak a filmnek, vagy sorozatnak, amiben gyerekek oldanak meg rejtvényeket egy elhagyatott vidámparkban Halloween-kor és vannak ilyen pénzbedobós játékok is, amivel játszaniuk kell?

Figyelt kérdés

2003-2004 körül láttam délelőtt az MTV1-en ebből egy részletet.


Valami olyasmiről szól, hogy van 4-5 gyerek és bekerülnek valami elhagyatott vidámparkba Halloween-kor, teremről teremre járnak és mindegyikben meg kell oldaniuk valamilyen verses rejtvényt.


Kapnak egy verset, amiben a színekről van szó, majd odalépnek egy géphez, amin színes gombokat lehet megnyomni. A narancssárga az egyetlen szín, ami nem szerepel a versben, ezért a narancs gombot nyomják meg, ezért kapnak valami érmét. A versből valami ilyesmire emlékszek, hogy "zöldül a táj" meg "piros, lila, sárga és kék".


Utána bemennek egy másik terembe, ahol kapnak egy verset a leggyorsabb boszorkányról, majd találnak egy olyan játékgépet, amiben 4 ló kezd el versenyezni, az egyiknek a neve seprűs boszorkány, a másik valami másfajta boszorkány, a harmadik gyanta gyár (glue factory), az utolsóra nem emlékszem és be kell dobniuk azt az érmét, ami a színes játékgépből szereztek, majd be kell nyomniuk annak a lónak a gombját, ami a vers alapján nyerni fogja a versenyt, mielőtt véget ér a verseny.


Annak a boszorkány nevűnek nyomják be a gombját, ami nem a seprűs és nyernek.


Ennyire emlékszem, tudjátok ennek a filmnek vagy sorozatnak a címét?


2012. márc. 28. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
emil, és a detektívek esetleg? ebben nyomoznak gyerek ez biztos, de régen láttam, nem biztos hogy ez a története :)
2012. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem az, mert azt olvastam könyvben, az az 1920-as évek Németországában játszódik, szóval biztos nincsnek játékgépek meg Halloween.
2012. márc. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!