Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók rajongók! Szerint...

Vámpírnaplók rajongók! Szerintetek Elena és Stefan újra együtt lesznek?

Figyelt kérdés

én szerintem ők egymásnak vannak teremtve..Damon nem nagyon illik a képbe..kíváncsi vagyok a véleményetekre..

előre is köszi!.:)



2012. márc. 28. 19:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Remélem nem.Nem illenek össze. Damon jobban illene Elenához.
2012. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
reméleem!!!
2012. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
engem Damon nagyon irritál, ahogy kézzel-lábbal kapaszkodik ahhoz, hogy egyszer Elena majd őt szereti..de remélem nem adta fel Elena a reményt, hogy újra együtt lehet Stefannal..:D de ez csak az én személyes véleményem..
2012. márc. 28. 22:38
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
Elena nem Damonhöz való. Hozzá Katherine vagy Rebekah illik. Elenának pedig Stefant teremtette a sors :)
2012. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is Elena és Stefan illik össze. Mint a zsák és a foltja. Mindketten érzelgősek, szelídek (bár Stefan néha nem annyira :P ). Damon és Elena tűz és víz. Sokáig úgyse bírnák ki egymás mellett. Annyira különbözőek, hogy előbb-utóbb úgyis konfliktus lenne köztük. Damon természete annyira vad, hogy lehet, hogy most fékezni tudja magát, de nem hiszem, hogy hosszútávon jófiú tudna maradni. Előbb-utóbb úgyis elkövetne valamit, amit Elena nem tart helyesnek és szakítás lenne a vége. Teljesen más az értékrendjük, az életszemléletük. És amúgy meg Elena még mindig Stefant szereti, hisz még mindig küzd érte. Damonhoz egyszerűen csak valami tudatalatti vonzalom fűzi.
2012. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Elena úgyis vámpírrá fog változni a sorozatban.
2012. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezt honnan veszed? Azért mert a könyvben vámpírrá változott, az még nem jelenti azt, hogy a sorozatban is azzá fog. A könyv meg a sorozat eléggé eltérő. Amúgy meg Elena nem akar vámpír lenni, meg Klaus se hagyná, mivel akkor nem tudna több hibridet csinálni (az ember Elena vére kell hozzá).
2012. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
sok az enyémhez hasonló vélemény..köszönöm ..írhattok még;))
2012. márc. 29. 15:15
 9/27 anonim ***** válasza:
31%
Egyet értek veled! :) Szerintem Stefan illik össze Elenával! Ha Demon illene vele össze akkor már rég összejöttek volna! :) Demon szerintem kiszámíthatatlan mert, lefeküdt Rebecah-val is, csak, hogy Elenát megsértse! Viszont Stefan, mondta Elenának ( az 3x18-ban) , hogy mindig szeretni foglak! Szerintem sokkal több esély van arra, hogy összejöjjenek( mert szerintem tuti, hogy összefognak megint jönni) mint Damonnal! :)) Alig várom, hogy szinkronosan is adják! Kb olyan június vége, július elején fogják elkezdeni, az RTL-en!! :)
2012. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
utolsónak teljesen igaza van..:D
2012. márc. 31. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!