Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire ritka az hogy egy...

Mennyire ritka az hogy egy fiú nem szereti a horrort?

Figyelt kérdés
én lány létemre szinte imádom a horrort, de ismerek olyan fiút aki nem, és nem az a visszahúzódós tutyimutyi srác, hanem a "suli menőgyerekei" egyike xD...
2009. jún. 15. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ritka, elvégre mindenki más. Magamból kiindulva engem is hidegen hagy a horror, fantasy-t és sci-fi-t szoktam nézni.
2009. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
A horrort nem csak azért lehet nem szeretni, mert félelmetes, hanem mert szimplán értelmetlen. Engem sem szórakoztat, hogy másfél órán keresztül gyilkolják a népet, mondanivaló meg sehol. Nem kell tehát tutyimutyinak, meg lánynak se lenni ahhoz, hogy ne szeresse valaki a horrort.
2009. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
A párom sem szereti a horror filmeket,mert szerinte alig van mondanivalója.Ő is inkább a SCI-FI filmekért van oda...
2009. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én ezzel nem szólok le senkit, én megértem, horrort én se amiatt nézek mert "félelmetes és van értelme" xD volt már hogy rendesen röhögtem egy horroron xD de mindegy...

csak kicsit furcsának találtam :) mert azért az ismerőseim közül itt mindenki szereti :) köszi a válaszokat :D

2009. jún. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!