Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a mesének a címe?

Mi ennek a mesének a címe?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy erre a kérdésre több mint öt éve keresem a válasz eredménytelenül. Mindig amikor eszembe jut, jól fel tudom magam idegesíteni. =) Azért ide írtam ki, hogy hátha több válasz érkezik rá, ezért előre is bocsánatot kérek.


Szóval ez egy 2D-s régebbi mesefilm, nem sorozat! Én a TV2-őn láttam kb. elsős, másodikos koromban, és nagyon bennem ragadt. A történet főszereplője egy valamiféle medve volt valószínűleg egy koala, vagy egy panda, akinek elrabolták a szüleit, és a megkeresésére indult. Még arra is emlékszem, hogy hol találhatja meg őket: "Ahol a két gumifa ága összeér.", vagy valami ilyesmi. Több állat is volt benne, többek között valamiféle madár, aki a főszereplő legjobb barátja volt, akiről kiderült a végén, hogy a főgonosz csatlósa, aki elrabolta a maci szüleit. A történet fontos "szereplője" volt még egy olyan pite, amit ha megettek, újra visszatöltődött olyan ízűvé, amit csak szerettek volna, és még beszélni is tudott. A sztori legvége nagyon túl volt dramatizálva, valami olyasmire emlékszem, hogy folyamatosan mondogatták annak a süteménynek, hogy milyen ízű legyen, ami végül hatalmasra megnőtt, mindez egy barlangban, ahol foglyul voltak ejtve a szülők. Én meg voltam győződve arról, hogy a rajzfilm címe az, hogy varázs/csodapite, de se angolul, sem magyarul nem ad ki rá semmit, csak recepteket. =(


Hogy egy kicsit témába is vágjon a dolog, egy nagyon szexi pasinak meséltem erről, aki megígérte, hogy majd megnézi velem, ha megtaláltam. =)

Az értelmes válaszokat köszönöm. <3



2012. márc. 29. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondos bocsok?
2012. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem, csak egy medve volt benne, meg a szülei. =( De azért köszönöm a választ. =)
2012. márc. 29. 18:08
 3/12 anonim válasza:
"Ahol a két gumifa ága összeér." ezen besírtam :'D
2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig esküszöm, hogy ez volt benne. x) Már olyanokat is mondtak a barátnőim, hogy biztosan álmodtam, pedig az kb. lehetetlen. Még arra is emlékszem, hogy nagyon korán felkeltem, beültem a fotelba, és bekapcsoltam a tévét, és pont ez kezdődött. =)
2012. márc. 29. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
sztem a pangó panda
2012. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez sem az sajnos. =(
2012. márc. 29. 18:51
 7/12 Thomas200 ***** válasza:
Disney rajzfilm?
2012. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem. Inkább valami ázsiai, de az sem biztos.
2012. márc. 29. 19:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Huhúúú, időközben megtaláltam. *___* Kiderült hogy nem pitéről, hanem pudingról van szó! (H)
2012. márc. 29. 21:29
 10/12 Deviso ***** válasza:
hát elbizonytalanodtam, ahogy olvastam, de nem lehet véletlenül a Mofli az utolsó koala? bár abban nem emlékszem konkrétan ilyen momentumokra, én is régen láttam.
2012. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!