Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok ezekhez hasonló...

Mondanátok ezekhez hasonló filmeket, vagy adtok egy keresőt?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan filmkeresőt, ahol egyszerre több műfaj szerint is tudok keresni? Eddig csak olyat találtam ahol csak 1 műfajt lehet kiválasztani egyszerre.

Sci-fi + (Fantasy) + Akció filmek kellenének(mint pl. az Underword, az X-men, vagy az I Am Number Four)



2012. márc. 29. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ezek beleférnek, bár némelyikben kevesebb az akció vagy a sci-fi (bár utóbbira azért ügyeltem, hogy legyen benne pici):

Doom

Csillagközi invázió (Starship Troopers)

Screamers - Az elhagyott bolygó

Az energia (Push)


Ilyen összetett keresőt nem nagyon tudok. Esetleg cinemastore vagy egyéb helyen ahol van akció és scifi kategória is ott nézelődhetsz egyik, vagy másik kategóriában. Ami belefér, azt le is szedheted kapásból :)

Mellesleg nem is mindig találná meg az ilyen kereső amit akarsz. Az Underworld szerintem pl nem sci-fi...

2012. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt tudsz több műfaj szerint is keresni, plusz egyéb kulcsszavakat is adhatsz hozzá, és az eredményeket sorrendbe is rakhatod pl. legtöbb vagy legjobb szavazatot kapott filmek.

2012. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
filmvadászon körülnézhetsz,az berakja a sci-fihez a horrort,és fordítva is,összevissza sorolja az elmebetegje.de ha rámész mondjuk a sci-fire akkor rengetek sci-fi horrort és sci-fi akciófilmet is ki a.jobbat nemtudok,bocsi :(
2012. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!