Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud olyan webhelyet...

Valaki tud olyan webhelyet ahol le van írva milyen lesz a Star wars Clonbe wars 5-évad folytatása?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, de nagyjából el tudom mondani.

Én is csak úgy hallottam, nem biztos, hogy így lesz. De azért leírom.

Ja és lesz az 5. évadon kívül 6 és 7 is azokat írom le most.

lázadás ord mantell-en , Corellia-i megtévesztés . A sötét nagyúr befolyása ( 6. évad 1. rész ) Jawa zűrzavar, felfordulás . Varázslás Korriban-on , shit látomás , A végzet birodalmma, 5. évad címei közül néhány : Darth Plagueis titka , Yoda ősi háborúja , A felszabadított ezeréves sólyom part 1-2 , Darth Bane és a sith holokron


Továbbiak:

Ventress-ből jedi lesz, ahsoka megöli savage-ot, utána maul öli meg ahsoka-t, utána anakin, ventress és obi-wan kinyírja mault. Nagyjábol ennyi. Obi-wan többször is meg fog majd vívni az 5. évadban maul-al, ventress is többször, többet nem nagyon tudok, mert nem igazán árulkodnak. De itt egy link az 5. évadról. (előzetes)


http://www.youtube.com/watch?v=hQoR9unygoE

2012. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat...
2012. szept. 2. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
hát az 1. válaszoló jóslatai nemigen jöttek be az biztos
2013. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!