Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Félnétek este az erdőben?

Félnétek este az erdőben?

Figyelt kérdés
Vajon az emberek akkor is félnének éjszaka az erdőben, ha soha sem láttak volna erről szóló filmeket.

2012. márc. 31. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem megeshet az emberrel, hogy úgy is fél, mivel nem alaptalan félelem......
2012. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberek ösztönösen félnek a sötéttől, ahogy minden nem éjszakai állat. Manapság meg már tényleg soha nem lehet tudni: nem csak vad/kóbor állatokkal lehet ott összeakadni, de járhat arra elmebeteg, pszichopata is. Nem beszélve a megfázásról...
2012. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó!!!!!! XD megy a zöld kéz!
2012. márc. 31. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen én majd be szarnék a félelemtől. Az erdőben este olyan érzésem lenne mintha követnének vagy mintha lenne vmi a bokorban. Te félnél?
2012. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. De akkor is, ha sötétben az udvaron meg kell etetni a kutyát :$
2012. márc. 31. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én belegondoltam már és nagyon félnék szerintem. egyszer ki akartam próbálni de nem mertem, a vadak is lehet, hogy gondot jelentenének. De társaságben lehet jó lenne.

Szerintem filmek nélkül is félnénk, ez ösztönös bár én sok horrort nézek.

2012. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!