Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, de nem...

Keresek egy filmet, de nem tudom a címét?

Figyelt kérdés

Anyira emlékszem (legalábbis onnantól láttam pár évvel ezelőtt), hogy volt egy csapat fiatal 20-25 éves férfi és azokat üldözte valami gyilkos.... a csapat egyik fele egy nagy kukoricásban volt és ott kergette őket valaki traktorral... Elég vicces volt :D

Eközben egy kemping féleségben a csoport másik felét, talán 1-2 embert szintén terrorizálnak és meg akarnak ölni, mindez éjszaka történik.... az elejét nem láttam de valami olyasmi volt a lényeg ha jól emlékszem, hogy elütöttek egy öregembert vagy valahogy megölték (véletlenül) és annak a szelleme visszatért és meg akarja ölni őket..... ha jól emlékszem valami ilyesmi volt a történet kiindulópontja :S

Az tuti, hogy nem a tudom hogy mit tettél tavaly nyáron c. film! :D

Ez valami más....ha valaki tud segíteni a kevés információ ellenére :$ azt megköszönném :$


2012. márc. 31. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
láttam már pedig, de nem emlékszem a címére
2012. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 christi ***** válasza:
nem az útvesztőre gondolsz?
2012. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem... ez nem konkrétan kukoricásban játtszódik mint az útvesztőben.... ebben a filmben knb 10 percig tart az a részlet amiben egy kukoricásban kergetőznek, egyébként mindig más és más helyszínek vannak
2012. ápr. 1. 18:38
 4/8 anonim válasza:
Bár nem láttam de mivel van benne kukorica nem lehet hogy a kukorica gyermekei volt? : DDD
2012. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem XD
2012. ápr. 4. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán a Hust,az is kukoricásban játszódik. xD amúgy a leírás alapján én valami vígjátékra tippelnék :DD
2012. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hpgy a Magasfeszültség?
2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki bujt aki nem...
2012. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!