Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekem bejött a Hupikék Törpiké...

Nekem bejött a Hupikék Törpikék 3D mozi. Most ez tényleg gáz, ill dedós? 15 vagyok.

Figyelt kérdés

barátaim mind nevettek ezen, és szarul esett nagyon, és anyukám szerint is dedós... Nem engedte hogy megvegyem dvd-n pl:(...


15f


2012. márc. 31. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem dedós....nekem is tetszett és én 21 éves vagyok.

Mint ahogy az se dedós ha valaki felnőtt korában is értékeli a jó meséket (pl.: Tom&Jerry, Disney filmek), vagy animéket néz, ami gyakorlatilag nem is mese kategória, inkább rajzfilm, mégis sokan a komolyabb felnőtt tartalmú animéket is (Death Note, Elfen Lied) tudatlanul le "dedós mesézi" :D

Szóval szerintem ezért kicsit sem vagy dedós :D Főleg 15 évesen...többiek csak cukkolnak, és nem tudják mi a jó :P


----CuteFoX----

2012. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nekik is tetszett, csak cikinek érzik bevallani.

Anyukádnak szerintem annyiban lehet igaza, hogy ő az eredeti rajzfilmet, a sorozatot veszi alapul. Ez olyan mint a Vuk. Aki az 1-en nőtt fel, nem szereti a 3D-s 2-t.


Aki dedósnak tartja a jó meséket, az gondoljon arra, hogy van olyan is, ami mese ugyan, de tartalma miatt csak a felnőttek érthetik. Legjobb példa erre a Kérem a következőt!

2012. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!