Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valamilyen jó sorozatot...

Valaki valamilyen jó sorozatot nekem tudna mondani? : ) az ízlésem vegyes. Mostanába a született feleségeket néztem, azelőtt a hősöket, jericho-t de most nemtalálok semmit. :

Figyelt kérdés
Ha lehet valamilyen oldalt is hozzá, mert mostanába elég sok oldalon nem elérhető a tartalom.
2012. márc. 31. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék itt van pár működő linkkel. A Shamelesst nagyon tudom ajánlani, ahogy a Spartacust vagy Dexter. Mindegy, keresgélj.

2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
True blood :)
2012. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
spartaczst megnézem.:)
2012. márc. 31. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Game of Throns, The Pacifick-A hős alakulata, The Walking Dead(nagyon ajánlom), Az Elit alakulat, Boardwalk Empire-a gengszter korzó, How I met your Mother, Jobarátok
2012. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Glee

Lost girl

Awake

Once upon a Time

Skins

The Fades

2012. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90210nagyon jó. az eleje és a vége egy kicsit lapos, de am nagyon jó sorozat, még az agymenők jó, a Dexter, meg az így jártam anyátokkal
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!