Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló anime van? (többi lent)

Hasonló anime van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kaleido starhoz hasonlo animét keresek. Mármint ami témályában hasonlít h egy lány mindent megtesz h elérje az álmát( minnél jobban hasonlít a kaleido starhoz annál jobb :D) , lehet benne egy kicsit több szerelem (bár ha nincs benne konkrét szerelmi szál az se baj), meg persze legyen humoros :) Köszönöm a válaszokat. Mindet irjátok le ami az eszezekbe jut.
2012. márc. 31. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, elég retro, de a Candy Candy. Régen ment a tévében is. Ismered? A vége sajnos elég szomorú, de közben vidám is meg feszült is. Mondjuk nem ilyen fizikai céljai vannak a lánynak, de azért jó.

A Kaleido Star-nak meg olvasd el a mangáját, ott egész máshogy alakul a sztori.

2012. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. ápr. 1. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem hasonlít sőt teljesen más,de ajánlani tudom a vicces egészen akciódús Fairy tailt. jó rajz remek történet!
2012. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a Sailor Moon is arról szólt, hogy a csaj el akarja érni az álmait:)Az se mai darab:)Szerintem menj fel a Mondo honlapjára, abban elég sok ismertető van, a képek alapján hátha megjön a kedved valamelyikhez:)
2012. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kilari, esetleg a Paradise Kiss.
2012. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nana :D
2012. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2012. ápr. 2. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Így elsőre nekem a Ginban Kaleidoskope jutott eszembe :D de nem a cím miatt :p

lányoknak van, van benne szerelem, és az álmát szeretné valóra váltani.Nekem nagyon megtetszett, elég drámai, és vannak benne poénok is, viszont a vége az olyan, hogy biztos sírsz rajta :) nem egy mai darab, de a rajzolása is jó.

Talán még az Air hasonló, habár elégé nyugis hangulatú és drámai, ezen is sírtam xD de nagyon szép :)

meg most ugrott be a Yume-iro Patissiere (asszem így kell írni x)) na szóval ebből nem sokat láttam kb a 8.részig. inkább kisebbeknek szól, viszont tényleg a lány aki el akarja érni az álmát minden áron :) szép a történet, a rajzolás is tetszik, csak már túl nagy vagyok hozzá :D vannak benne poénok is, nagyon aranyos :)


Meg még a Chihayafuru ami eszembe jut, de az nem biztos, mert nekem nem tetszett és csak az 1.részt láttam, de mintha mondták volna ezt is hogy az álmokról szól.Van benne humor is.Meg ha jól olvastam a szerelem se marad le, sőt az is inkább jellemzi.


Ennyit tudtam segíteni sok :p

2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. ápr. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!