Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fogadom (The Vow) című...

A Fogadom (The Vow) című filmből idézetek?

Figyelt kérdés

Már mindenhol kerestem, de nem akadtam rá. Linkelhettek is, vagy másolhatjátok magát az idézetet!:)

Előre is köszi!!!:))


2012. ápr. 1. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bázz xD Végignézed és leírod ami tetszik :D Ne legyél már ennyire unkreatív... :D
2012. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát végső esetben...De nem "un kreatív" vagyok, csak nincs rá időm. Meg hát erre való a GYK!!!
2012. ápr. 1. 17:23
 3/14 anonim ***** válasza:

"Nézem a lányt akit szeretek,de tudom,hogy el kell mennem"

Ennyi!:D Amúgy szerintem nem az a fajta film,amiből idézeteket kéne keresni,arra ott van a Szerelmünk lapjai,stb.Tény,hogy ez is romantikus film,de vannak benne poénok is,mondjak olyat is belőle,kell?:D

Amúgy nagyon jó film,már kétszer láttam,és nem tudok betelni Channing Tatummal,no meg persze a fenekével sem!:P :')

2012. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:D Igen.A poénokat megköszönném!!:))) És ezt is..szal köszi!!:)
2012. ápr. 3. 21:27
 5/14 anonim ***** válasza:

-Hát,nem egészen ilyen csokorral kérnék bocsánatot a szüleimtől,hogy csak az agysérülésem miatt megyek el hozzájuk...

-Igazad van,nefelejcs kellett volna...

-Hű de vicces...hát egyébként tényleg vicces! (na ezen nagyon sokat röhögtem!:D)



-Naa,és mi izgatja fel?

-Paiget?

-Nem,az anyját...igen,Paiget

-Hogy az ágyban?

-Uramisten Leo!

-De ez magánügy,ez,ez csak kettőnkre tartozik...

-Héj,nem fogok ítélkezni!

-A csikizést szereti...

-...ez komoly?

-Nem ítélkezel azt látom!

-Jajj,dehogy,én csak én,dehogy,felőlem lehetsz perverz!

:D ez a kettő nagyon jó volt xD

amúgy szivesen^^

2012. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de,hogy igazán nevess,ahhoz meg kell nézni a filmet,szerintem kihagyhatatlan!:P (és nem csak a röhögés miatt!)
2012. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom...láttam a filmet. :) Ezért kerestem belőle idézetet. :) És még egyszer köszi!!! :)
2012. ápr. 4. 21:50
 8/14 Jízs válasza:

Fogadom: segítek, hogy szeress élni, hogy mindig gyöngéd leszek hozzád, és lesz elegendő türelmem. Hogy beszélek, amikor azt kell, és hallgatok veled, amikor nem. Hogy a szíved melegében élek, és az lesz az otthonom.


Fogadom, hogy őrülten szeretlek. Akármilyen leszel is, most és mindörökké. Sosem felejtem el, hogy ez egy életre szóló szerelem. A lelkem legmélyén tudni fogom, hogy jöhet bármi, ami elválaszt minket, mi mindig visszatalálunk egymáshoz.


Azt gondolom, a megrázó, villámcsapásszerű pillanatok, amelyek fenekestül felforgatják az életünket, azok mutatják meg végül, kik vagyunk valójában.

2012. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jízs válasza:

"Fogadom: segítek, hogy szeress élni, hogy mindig gyöngéd leszek hozzád, és lesz elegendő türelmem. Hogy beszélek, amikor azt kell, és hallgatok veled, amikor nem. Hogy a szíved melegében élek, és az lesz az otthonom."


"Fogadom, hogy őrülten szeretlek. Akármilyen leszel is, most és mindörökké. Sosem felejtem el, hogy ez egy életre szóló szerelem. A lelkem legmélyén tudni fogom, hogy jöhet bármi, ami elválaszt minket, mi mindig visszatalálunk egymáshoz."


"Azt gondolom, a megrázó, villámcsapásszerű pillanatok, amelyek fenekestül felforgatják az életünket, azok mutatják meg végül, kik vagyunk valójában."

2012. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. júl. 23. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!