Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nyíregyházi Palace Cinema-ba...

A nyíregyházi Palace Cinema-ban vetíteni fogják majd a Titanic 3D-t?

Figyelt kérdés
Már 2 éve várom a filmet 3D-ben. Múltkor voltam a Plázában, akkor láttam, hogy ki van rakva egy nagy plakát, így gondoltam vetíteni fogják. 2 hete nap mint nap a Palace Cinemas oldalát nézem, de nem találok semmit a vetítésről. Már az 5.-ei műsornak is fenn kéne lennie, de nekem nem hoz be semmit. :( Tud valaki valamit a vetítésről? Most kezdek már ideges lenni, hogy mégsem fogják adni. Ha valaki talált már esetleg erről valamit, belinkelné? Kellenének már a vetítés időpontjai is, mert akkor úgy szervezem a pénteki napomat. Ha valaki válaszol, azt előre is nagyon köszönöm!

2012. ápr. 2. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éve?? Elég hamar kezdeted, még a világpremier is csak múlt héten volt Londonban:)

Ápr 5-től kezdik adni a magyar mozik, de hogy konkrétan a nyíregyi mikor, talán csak ők tudnák megmondani.

2012. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek hülyének, de igen, 2 éve várom. Akkor olvastam először, hogy a 100 éves évfordulóra jön a 3D-s verzió. :) Mikor régen ment a moziban, nem volt lehetőségem megnézni. Köszi a választ, de kár, hogy Te sem tudsz a nyíregyházi vetítésről semmit. :(
2012. ápr. 2. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma már végre megtudtam a választ a kérdésemre. A Palace Cinema kiírta a moziműsort. Megosztom, hátha valaki ugyanerre a válaszra kíváncsi. Csütörtöktől (ápr. 5)- jövőhét keddig (ápr. 10) van fenn a műsor. Vetítés minden nap 13:00, 16:30, és 20:00.

Na, megvan végre a válasz, amit kerestem. Remélem tudtam segíteni ezzel másoknak is! :D

2012. ápr. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!