Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Secret Circle sorozat...

The Secret Circle sorozat lesz magyarul?

Figyelt kérdés
Tudtok-e valamit arról, hogy a The Secret Circle című sorozatot tervezi-e valamelyik magyar tévécsatorna műsorára tűzni?

2012. ápr. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olcsó egy szinkron legyártása, az ilyen jellegű terveit egy csatorna sem teregeti ki.

Ha elkezdik ajánlózni, hogy új sorozat blablabla, akkor természetesen már kész van, de ilyet szerintem még te sem hallottál egyiktől sem, hogy "szinkronizáljuk ezt vagy azt"

2012. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer biztos leadják, de egyenlőre semmi hír róla. Bár a Vámpírnaplók sem hozota éppen a várt számokat, szóval ki tudja. Annyira ne szaladj előre, minimum meg szokták általában várni, hogy kint lemenjen az első évad, vagy több. Amúgy ne aggódj annyira érte, elég lapos sorozat.
2012. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A viasat 3 már megvett hozzá valami jogot, de nem tudom, hogy hogy működik ez, szóval nem is részletezem, elvileg már készül
2012. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ó az jó lenne. Bár épp most olvastam, hogy a Amerikában elkaszálták. Nem hozta az első évad a várt nézőszámot, szóval nem is folytatják. :(
2012. máj. 12. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!