Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csütörtökön elszeretnénk...

Csütörtökön elszeretnénk menni a barátokkal moziba, megnézni az Amerikai pite legújabb részét. Szerintetek beengednek? ( 18-as film) és mi 14 évesek vagyunk, és viszonylag magasak.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 18:38
 1/8 anonim válasza:
Of course ♥
2012. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hááát, nem tudom, én ilyesmivel nem próbálkoztam a te korodban, amikor 18-as karikás filmek kerültek a moziba. De azt hiszem, ha horrorfilmről van szó, tuti, hogy nem engednék be a fiatalabbakat. (ezt a barátnőm mondta)


Csak az a legnagyobb baj, hogy vannak olyan filmek, amik nem kicsiknek való, mégis megnézik ezt a szülőkkel, ami felelőtlenség. Régen sokat hallottam arról, hogy a Harry Potter filmek olyan ijesztőek voltak a 8-9 év alatti gyerekeknek, hogy otthon is szörnyen féltek egyedül lenni.

2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Áh szerintem nem éri meg kockáztatni.

Az új médiahatóság hajmeresztő húzásai óta jobban odafigyelnek erre.

Ha jól tudom, már 6-os karikát is tesznek a mesére...

2012. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán beengednek.mi nyáron voltunk a Cowboyok és űrlényeken,egy csapat 9-10 éves gyereket beengedtek...,pl,az Alkonyaton is voltak 10-11 évesek.
2012. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor megvárjuk amíg felkerül netre..köszi a válaszokat!
2012. ápr. 3. 19:39
 6/8 anonim válasza:
nyugodtan mennyetek én most voltam három osztálytársammal az arénába az amerikai pitén nagyon jovolt mellesleg mi is 14 évesek vagyunk és a pénztárnál azért kérték el a diákigazolványunkat h adhatnak e diákjegyet szal h biztos 18 alatt vagyunk e és simán bementünk diákjeggyel:)))XDXD
2012. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Moziban másképp van ez. Nem úgy mint pl. az alkohollal vagy a dohányárukkal. A 18-as karika nem azt jelenti, hogy 18 éven aluli nem nézheti meg a filmet, hanem hogy 18 éven aluliaknak nem ajánlott. De utána is kérdeztem egy moziban dolgozó ismerősömnél és ő is ezt mondta, hogy megveheted ugyanúgy a jegyet csak saját felelősségre. Ergo egy horror filmre is beülhetsz 14 évesen is akár, de csak saját felelősségre.
2012. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok és pár barátommal simán beengedtek diákjeggyel. annyira durva dolgok nincsenek benne. egy 14 évest simán beengednek, legalábbis szerintem. :D
2012. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!