Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szökés sorozat vége?

A szökés sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nektek tetszett a befejezése?Mert szerintem az hogy Scofield meghal nagyon baromság,de nagyon megható is egyben.Oszintén én el is sírtam magam. :(
2012. ápr. 5. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Elment , bár szerintem nagyon jó sorozat volt főleg az első és az utolsó évad.

Csinálhatnának 1 remake-t

2012. ápr. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A befejezés konkrétan váratlan volt, ám ugyanakkor gyors is, ami miatt nem tetszett annyira. A sorozat terjedelméhez képest balgaság volt a főszereplőt egyről a kettőre kiiktatni, aztán 3 perc múlva lezárni az egészet. Több drámával jobban tetszett volna.


Ami a kérdést illeti... legközelebb: "A Szökés sorozat vége? (SPOILER VESZÉLY)" <<< Így biztos nem fog betévedni ide senki olyan, aki eset még nem tart a végénél, és maga szeretne rájönni a "poénra". :P

2012. ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az (íratlan) "spoileretikett" szerint egy epizód után 2 hétig, egy évadzáró után 2 hónapig, és egy sorozatzáró után 1 évig van spoileridőszak. Ennyi időt kell hagyni hogy más is nyugodtan megnézhesse a sorozatot, de utána már értelmetlen időtlen időkig húzni, és kivárni míg mindenki egyesével végre megnézi a részeket. Aki nem látta, úgyis saját felelősségre néz bele a kérdésbe. Aki junkie, és a végén darál mindent, az is ki tud maradni. Én például a Lost-ot és a Prison Break-et is 2010-ben kezdtem el nézni, és az elsőről csak annyit tudtam hogy egy szigeten vannak, a másikról csak annyit hogy egy börtönben, semmit a történetről vagy szereplőkről, és 5-6 éven át nem is néztem sehol spoilert.

[link]


A Szökés vége amúgy érthető volt, mert korábban is fel volt vezetve hogy a főszereplő beteg, a halálával pedig tudatosítva lett a sorozat vége. A 3-4. évadot sokan lehúzták, így nem volt értelme túl sokáig húzni a történetet műsoridőben vagy ráfordított költségben, ezért egy dupla részben lezavarták az egészet.

2012. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 3-ik kommentelőnek:Az igaz hogy tudatva van a betegsége,csak abból kigyógyítsák és nem az miatt hal meg :((((((
2012. ápr. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!