Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet régi disney meséket...

Hol lehet régi disney meséket eredeti szinkronnal beszerezni esetleg letölteni? Vagy ha meg van valakinek esetleg eltudná küldeni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a disney meséket, a régieket főleg és nagyon hiányolom az eredeti szinkronhangjukat, az volt az igazi! :(

2012. ápr. 5. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube-ra vackor02-re rákeresel, ő feltöltött több disney rajzfilmet is, nem tudom, eredeti szinkronnal-e, de a Hamupipőke pl. biztos, hogy eredeti és a Hófehérke is. A Csipkerózsika talán nem, de arról meg tudom, hogy ha rákeresel, hogy "Csipkerózsika eredeti szinkron", vagy ilyesmi, akkor fenn van! :)
2012. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2012. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

torrent, valamelyik zárton fent van, szerezz valakit, aki le tudja tölteni neked


szerintem nekem megvan az összes mese és most belehallgattam, eredetinek tűnik a szinkron, úgyhogy van remény

2012. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1/3 : Igen ismerem az oldalát néztem is ott sok mesét, de sajnos nála se mindegyik eredeti szinkronos pl Pinókkió és még pár...:(


2/3 : Nagyon köszi ezt az oldalt rengeteg régi mese van rajta amit imádok! KÖSZI :)


3/3 : Hát igen csak az a baj hogy nincs senki ismerősöm aki fenn lenne ezeken a torrent oldalakon...:S Próbálkoztam már velük de nem sikerült meghívót szereznem.

Nekem is kb az összes megvan a gépen, egy torrent linkkel töltöttem le őket, sok eredeti szinkronos van rajta de nem az összes :S Úgy tudod megnézni hogy eredeti-e hogy wikipedian megnézed a meséket és ott leírják a régi és új szinkron hangokat is :)

2012. ápr. 18. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a pakkot töltötted le?


"Disney rajzfilmek 1937-2009 magyarul" kb 80 GB


az N-nel kezdődő magyar torrendoldalra most be lehet írni a mailcímed a nyitólapon és azt ígérik, idővel beengednek, átmenetileg nem kell hozzá ismerős


Melyik mesék hiányoznak eredeti szinkronnal? Eddig akárhányba belenéztem, mind annak tűnt, de nagyon sok van, nincs türelmem egyesével ellenőrizni. Viszont ha mondasz konkrét címeket, akkor talán tudok segíteni. Ha ez a pakk van meg neked és ebben sem eredeti mind, attól még fent lehet egyesével. Hátha :)

2012. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2013. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!