Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A battlestar galacticában...

A battlestar galacticában miért mindig csak az a pár főhős szerepel? Bővebben:

Figyelt kérdés

gondolok itt pl Starbuckra, Lee "Apollo" Adamára, Boomerre a főnökre mindig ezeket küldik valami különleges bevetésre... pl tárgyalni a rabokkal (Adama) aztán börtönlázadását leverni (starbuck) elmenni a kaprikára embereket keresni (főnök boomer) védőügyvédnek lenni (adama)


én nem tom h a f*szba van de ezek mindenhez így értenek? engem zavar csak h olyan feladatokat adnak vagy csinál önmagától egy pilóta ami abszolút életszérűtlen még egy scifiben is? mert egy pilóta mióta terrorelhárító és gyalogos, felderítő, ügyvéd, és politikus egy személyben? olyan hülyeség ez mintha az f18-as pilótákat küldték volna Vietnamba harcolni a dzsungelba... vagy gumibogyószörpöt ittak h ien menők?



2012. ápr. 6. 01:07
 1/5 Nanamia válasza:

Én ilyeneken sose akadok fent. csak nemrég kezdtem nézni ezt a sorozatot párommal, mert rávett. Nekem nagyon bejön, és szerintem ha ilyeneken ragadsz le, pont elszalasztod azokat a pillanatokat, amik a sorozat lényegét adják. :)


Ám, ilyen kérdést mindegyik sorozatra fel lehetne tenni...:P

2012. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát lehet h te nem de nekem szükségem van h a történet logikusan és érdekesen legyen felépítve aki szereti a scifit annak vagy a fantasyt netán a szerepjátékot annak ez ilyen alapdolog


de nem csak ezzel van itt a gond hanem az egész viselkedés is furcsa úgy kib*sznak egymással érthetetlen dolgokon apróságok miatt... aztán háború indul egymás ellen a flottán belül és aztán 2 rész múlva puszi pajtások sőt még b*sznak is egymással... eszem megáll tele van az egész sorozat szórva felesleges de tényleg idióta részekkel mondhatnám mikor a katonák kemény életéről csinálnak filmet hogy az emberek megértsék és h jól viselkedjenek milyen vicc ez is már? xD az utolsó reménységük a katonaság ők védik meg őket mivel az utolsó emberek ilyen helyzetben az emberek nem lázonganak hülyeségek miatt pl mert nincs víz meg nem alakítanak ki szektát a szájlonok tiszteletére (akik nem mellesleg kiirtották az embereket) nem robbangatják a hajókat tiszta nevetséges kinek a hülye ötlete volt ezt belerakni?


azt addig aláírom h nem feltétlenül kell az egész sorozatnak a fővonalon maradnia de h ilyen marhaságokkal teleszórni az egészet meg a szájlonok tervei áhh komolyan hagyjuk már mint egy hülye szappanopera komolyan olyan h*lyeség az egész

2012. ápr. 10. 23:54
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként maga az alaptörténet jó lenne ha nem lenne tele felesleges és logikátlan részekkel és egyéb hülyeségekkel
2012. ápr. 10. 23:56
 4/5 anonim válasza:
Te nagyon fogyatékos, hogy lehet valaki ilyen hülye? 1. le se tudod írni hogy: cylon 2. mindenben a HIBÁT KERESED, és ha figyelnél tudnád hogy kb 20.000 ember nem túl sok, jó van egy normális orvos,ügyvéd még katona és vadászgép is alig volt. HA NEM TETSZIK NNEEE NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZD!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
(legalább sokkoldalúak a karakterek) lehet hogy mondjuk te semmihez sem értesz és ezért zavar!!!
2013. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!