Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet saját anime...

Hogyan lehet saját anime sorozatot csinálni?

Figyelt kérdés

Azt már sok helyen olvastam, hogy a Windows Movie Maker kell hozzá.

1. Azt hol lehet megszerezni?

2. Ha meg lesz, akkor mit kezdjek vele?

Hogy illesszek be szöveget, képeket stb?

FONTOS!!!

Előre is köszi! :)


2012. ápr. 6. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

WMM-el maximum egy családi kirándulásról tudod összemixelni a videót.


A mangával ellentétbe ezt nem egy ember rajzolja. Tegyük fel van 20 percnyi anyag(nem számítva az állóképeket), minden másodpercben 25 képkocka van ezeket többnyire megkell rajzolni(persze általában egy-két kép ugyan az csak a száj mozgás más). Szerintem nem túlzok,ha azt mondom egy anime részbe van vagy 10000 képkocka.


Persze ha igazi animét akarsz ha csak "hangos mangát" akkor azt talám még WMM-el is menni fog.

2012. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz, nem sokat értettem belőle de kösz! :)

Lényeg hogy próbálkozok. :)

2012. ápr. 7. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg minden windows-os gáóépen van alapból Movie Maker, csak nincs rá sehol se parancsikon. A legegyszerűbb, ha rákeresel a gépeden.

De a Movie Maker-rel nem sokra mész, szerintem Blender-rel vagy Anime Studio-val csináld. (én Blender-ben már csináltam néhány rövidebb animációt)

az alábbi kisfilmet blender-rel csinálták:

http://www.youtube.com/watch?v=allOsEHARo8

Az Anime Studio-t még nem használtam, de jónak tűnik. Itt egy videó a legújabb verziójáról:

http://www.youtube.com/watch?v=m0DX00fGu9s


sok sikert az animédhez! :)

2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Íííí!


Köszönöm, ez tényleg jónak tűnik.

Köszönöm a segítséget.

2012. máj. 11. 14:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd ha elkészül küldök linket
2012. máj. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!