Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz Ted Mosby felesége az...

Ki lesz Ted Mosby felesége az Így jártam anyátokkal c. sorozat végén? Nem bírom ki a végééig.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim válasza:
cáfolta, hogy kilép a sorozatból. én azt olvastam, hogy Barney féltestvére lesz. " Barney féltestvére lesz mivel amikor az apjával beszél az apja megemlíti, hogy van egy egyetemre járó lánya is" szerintem logikus, de majd kiderül :)
2012. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
én arra tippelek, hogy ted benyit robinhoz, elgondolkodik, és megszökteti... még a 7.ik évadban is van jele annak, h szeretik még egymást
2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h a hetedik évad utolsó részében lelövik azt, h barney, meg robin... szerintem csak szivatnak minket... tuti robin az anya... mondta is tednek, ha valakinek gyereket szül, vagy valakihez hozzámegy, az ted lesz... nem hiszem azt, hogy egy akkora kapcsolatból, annyi lesz, h nagynéni lesz robinból... meg nem is lenne jó, ha ted egy nem rendszeres szereplőt venne el... nekem az első rész a mérvadó, ahol beleszerelmesedett robinba...
2012. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Robin lesz Ted felesége, ugyanis az egyik részben kiderült hogy neki nem lehet gyereke ( mondjuk örökbe tudnak fogadni, vagy béranya ). Meg az egyik részben amikor mutatják a gyerekek rajzait, és mondják hogy ti és Robin nénikétek. Felesleges találgatni, úgyis még annyit csavarhatnak a történeten amennyit akarnak. De elméletileg a bizonyos személyt, már ismerjük/láttuk már. Majd kiderül. De egy biztos nem sokára kezdődik a 8. évad . ^^
2012. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
viszont a kölkök közül, a csaj robin-ra, a srác meg ted-re hasonlít :D
2012. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:

A 8. évad 1. részének vége nagyon idegtépő, Farhampton-i állomáson fognak majd találkozni, Ted és a "bizonyos" nő. Esik az eső, és a sárga esernyő PONT kitakarja a fejét. Pfff :D

De 1000% hogy nem Robin. A Robin és Barney szerintem 100%, az elején és kiderült hogy az összefognak házasodni.

2012. szept. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:

lebenslangerschicksalsschatz


[link]

2012. szept. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 szilviaaaaaa válasza:

amikor az egyetemen tanított volt egy barátnője, és neki a szobatársa lesz a felesége!!! akinek csak a bokáját látta:) rengeteg részben elmondta már ezt szóval, jájjj de nagyon várom már a többi részt is :D.

és Robin tényleg Barney felesége lesz:).

2012. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim válasza:
melyik részben látható előző kommentelő köszi a választ!
2012. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 szilviaaaaaa válasza:

5. évad 12 - es része

[link]

2012. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!