Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen szomorú filmeket...

Buksi123 kérdése:

Milyen szomorú filmeket tudtok ajánlani? Ha lehet akkor sírós kutyásat mert azok a kedvenceim.

Figyelt kérdés

A sírós kutyás filmektől megváltozok teljesen máshogy viselkedek más a véleményem és csöndes leszek 2-3 napig de jó érzéssek töltenek el ezek a filmek. Nem muszály igaz történetnek lennie, azok általába unalmasak is :(

A Hacsi a leghűségesebb barát volt életem legjobb filmje amit eddig láttam ha kérdeznek egy filmcímet akkor ez jut csak eszembe semmit más.



2012. ápr. 7. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Oh,a Hacsit akartam írni!:D Nem tudom,te lány vagy-e de én fiú (17) létemre amikor láttam (15 évesen) hosszú percekig bőgtem rajta.

Igazából tudok egyet most nem jut eszembe a címe,majd megkérdezek valakit és elküldöm:D

Ha könyv is jó akkor a Kés a Zajbant ajánlom Patrick NEss-től..igaz abba csak egy jelenet van és végig kell hozzá olvasni a sztorit szóval igazándiból nem éri meg ha csak ezért olvasnád de hátha mégis..:D

2012. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Marley meg én. Jó darabig vígjáték, a vége viszont nagyon szomorú, sírni is lehet rajta. Este 7-kor fogja adni az RTL is:)
2012. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyám Skip
2012. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is a Hacsit akartam írni legeslegjobb film a világon komolyan :D De a Marley meg én is tényleg oké. Hát én sem tudok ezeken kívül igazán jót talán a Lessy de nem tudom,hogy az jó-e nagyon régen láttam... :) Majd ha eszembe jut valami jó akkor írok :) meg persze én is megnézem akkor már :) Amúgy az ilyen filmektől én is feloldódom,vagy nem tudom minek nevezzem azt ami történik,csak jobb lesz a kedvem...persze a sok bőgés után...lehet,hogy megkönnyebbülök vagy valami :)
2012. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is a hacsit akartam! Én ezen a rövgd részletén is besírtam:

http://www.youtube.com/watch?v=9xE09-9zU2Q

De a kutyahideg is szomorú :'(

2012. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kutyahideg

Én már egy csomószor láttam és mindig sirtam rajta.

2012. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vagy ott van talán az egyik leghíresebb kutyás film a Vadon szava!

meg ugye a híres film amikor a gyerek lelövi a kutyáját mert megharapja egy veszett farkas és a kutya is megveszik

a címe Betyár, a hűséges tolvaj.

2012. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na hát én már láttam a Hacsi-t akkor a Marley és én-t is a kutyahideget is bár most néztem meg az utóbbi kettőt xD de csak most néztem meg a kommenteket :) és csak az utolsó kommentelőnél láttam ismeretlen filmet de azért köszi
2012. ápr. 10. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
beugrott még egy film a Vasakarat.
2012. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fekete fülű fehér Bim
2014. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!