Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éhezők viadala? (többi lent)

Éhezők viadala? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap néztem meg a filmet és nagyon tetszett!:) Aki olvasta volna a film elött a könyvet nem volt rossz hogy előre tudtad mi lesz?

Szerintetek olvassam el a mind a 3 könyvet vagy a filmet jobb elöbb látni?

Segítségetek előre is köszönöm.:D



2012. ápr. 8. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello!! én még sajnos nem láttam a filmet de mind a 3 könyvet olvastam, de tapasztalataim szerint a könyv sokkal jobb mint a film szerintem olvasd el, mert sok új és érdekes dolgot fedezel fel benne !!! Nekem nagyon tetszett a könyv ... ajánlom mindenkinek :D
2012. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kivetted vagy megvetted a könyveket? :D
2012. ápr. 8. 15:40
 3/7 dinnyelove ***** válasza:
43%
én megvettem az első két könyvet, most a 2.at olvasom, és én szerintem mindig a könyv a jobb, ezért olvastm el előtte. szóval szerintem olvasd el a könyveket, mielőtt kijön a futótűz film áltozata.
2012. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2012. ápr. 10. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont hogy előbb a filmet kéne megnézned, éppen amiatt, hogy a könyvek jobbak. Méghozzá azért, mert ha előbb a könyvet olvasod, és utána nézed meg a filmet, a film egy csalódás lesz. Viszont ha előbb a filmet nézed meg, utána a könyvet olvasod el, akkor nem lesz csalódás, csak jobb lesz. Vagyis is mindkét esetben élvezni fogod a történetet, és ha tetszett, nem fog problémát jelenteni, hogy tudod a történet végét. (A többit pedig biztosan átalakítják valahogy, hogy jobban illjen egy filmbe.)

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, így én egy ideje már a filmeket nézem meg előbb. :)

2012. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

előző válaszolónak: Ez tényleg igaz úgyhogy örülök neki, hogy a filmet láttam előbb. A következő részt is megvárnám de az még 1 év..:D

neked is köszönöm a segítséget:))

2012. ápr. 14. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:

:D Hát én elolvastam mind a 3 részt, még mielőtt a film kijött volna és .... ÁÁÁ annyira jó volt! :D ojan élvezet volt nézni, hogy kb teljesen úgy csinálták meg mint a könyvet (persze a könyv sokkal jobb) :D

De hát mivel jobb a könyv... szerintem nem érdemes várni :D Olvasd ki!:D

2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!