Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely napokon forgatják a...

Mely napokon forgatják a Barátok Köztet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék találkozni a Barátok Közt Juliával (Mérai Katalinnal) tudom hogy nem engednek be az RTL székházába de én akár több órát is képes vagyok várni a székház elött...Vagy tudjátok hogy honnan tudnám kideriteni hogy mikor forgatnak és hogy aznap a Kata épppen benn van-e?

2012. ápr. 8. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hazafele úton kapd el és erőszakold meg.

Nem sajnálná senki ..

Barátok Közt helyett inkább Anyátok közt!

2012. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a komment egyáltalán NEM volt szükséges!!!
2012. ápr. 8. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a sorozat felvétele nem is az RTL székházának stúdiójában készül. Bár bizonyára készülnek ott is jelenetek, én ott a sorozatbéli Kingával találkoztam a büfében...


Mérai Katalin nem lehet olyan elérhetetlen. Bár néztem most, színházban nem játszik. De van rajongói oldala (bár ezt biztosan tudod), bizonyára lehet írni neki.

Vagy az neked kevés? Lehet nem is személyesen felel, ugye?


Hát nem tudom... Ismerek statisztákat, akik voltak már BK forgatásán. Csak nem tudom, melyik ügynökségtől. Plusz durva lenne ezért elmenni statisztaként dolgozni, hogy találkozz vele. Ha még be is kerülnél, korántsem biztos, hogy egy jelentbe a színésznővel.


Sajnálom, hogy bővebben nem tudok segíteni. Írj a BK produkció címére, szerintem továbbítják a leveleket a színészek felé.

2012. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az az igazság hogy már irtam a Katának facebookon és válaszolt is de azt még sem mondhatom neki hogy találkozzunk már az rtl székház elott...csak arrol kérdeztem hogy benne lesz e akármilyen szindarabba és mondta hogy nem...Nem igazán szeretnék nyomulni rá ezért gondoltam hogy az jobb ha neki ugy tunik hogy 'véletlen'találkoztunk...
2012. ápr. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!