Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Egyszer régen az RTL-en is adták de az után meg a HBO-n. Egy szőke hajú lányról szól aki jól tudott titkot tartani és úgy szerzett pénzt hogy gyerekek elmondhattak neki titkokat és adott rá választ hogy hogy tehetné jóvá. A lány hegedült, a hegedű tanárjának a neve ha jól emlékszek Paulin. Egy új gyerek jött a városba, Phil aki szerelmes lett belé de a testvérének is tetszett. Phil testvére egy táborban elkötött a haverjaival egy buszt és ezt Phil elmondta neki. A lány barátnői meg egy nyári táborba voltak. A végén a tetőről le esik a lány de megmenekül. Ez volt benne. Ha valaki ismeri akor kérem, írja a címét.

2012. ápr. 10. 16:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy 2000-2009 közötti film és hogy a moziban nem vetíttették le.
2012. ápr. 10. 16:11
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:

Ajkamon lakat - Little secrets (2001)


[link]


Hogy hogy találtam meg? Beírtam a google-be ezt:

Phil Pauline TV imdb


Ugye milyen nehéz volt? :DDDD

2012. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj tényleg kösziii.:D Úristen milyen hülye vagyok! :DD
2012. ápr. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!