Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lost 6. évad zárórészéből ki...

Lost 6. évad zárórészéből ki mit értett?

Figyelt kérdés
Tegnap megnézem a lost hatodik évad utolsó részét és még mindig maradt kérdésem igaz, hogy nem sok. Most akkor a végén mindenki meghalt és az a világ ahol újra találkoznak az igazából a mennyhez hasonló? Ha pedig mindenki meghalt akkor, hogy lehet az, hogy kate,sawyer és még pár túl élő elment repülővel vagy pedig mint hurly+ben a szigeten maradtak? Vagy végén kate,sawyer és a többiek akik túl élték azok öregségbe meghalnak és akkor kerülnek át ebbe a világba fiatalon mit se sejtve? Ráadásul a sziget, hogy sülyedhetett el ha végül jack élete árán megmenti?
2012. ápr. 11. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért süllyedt volna el a sziget. Amúgy az nem a menny volt sokkal inkább a purgatórium (mivel maga a sorozat keresztény lelkületű).
2012. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
az egész sziget nem valóság. meghaltak és ott történt mindez
2012. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"az egész sziget nem valóság. meghaltak és ott történt mindez"


Hisz a szigeten halt meg mind és onnan emlékeznek egymásra szóval nyilván volt sziget. Ha nem lett volna akkor még mindig éltek volna hisz a szigeten haltak meg mind és nem is öregen. Ráadásul ha sziget nem lett volna akkor nyilván egy hétköznapi életbe haltak meg és egy hétköznapi ember nem középkorban hal meg meg nem 25-30évesen hanem akkor él vagy 60-70évet itt meg láthattuk, hogy nem élt senki annyit, de még mindig nem értem azokat amiket fentebb kérdeztem.

2012. ápr. 11. 15:59
 4/10 A kérdező kommentje:

"De miért süllyedt volna el a sziget."


Hurly,Ben még a szigeten volt ők nem repültek tovább mégis meghaltak ezekszerint és hurly mondta is bennek, hogy jó segédje volt így nyilván ott leélték az életüket és meghaltak egy idő után és úgy kerültek ők is egy másik világba ahol egy idő után megismerték egymást úgy mint a többiek. Szóval nyilván a sziget elsüllyedt és úgy halhattak meg ráadásul volt egy olyan rész is ahol mutatták, hogy sziget fölött víz volt és a sziget a tenger alatt.

2012. ápr. 11. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy teóriám, bár nem teljes. Szívesen venném én is olyan véleményét aki átlátja teljesen, vagy esetleg olvasott róla, hogy mi is lényegében az egész értelme.

Na szóval a teóriám... Amikor a múltban voltak felrobbantották a hidrogénbombát, ők pedig átkerültek a saját idejükbe.

De mivel a múltban robbantották fel a bombát, amellyel eltűnt a sziget és így minden vele kapcsolatos dolog is, mint a gépük lezuhanása, így talán létrejöhetett egy párhuzamos valóság.

Egyikben ott voltak ők a szigeten és kóboroltak össze-vissza szokásukhoz hűen, a másikban pedig nem tudtak semmit egymásról, mert nem zuhantak le, nem történtek meg a szigetbeli események.

Na most lehet hogy a végén az idő rendbe tette önmagát, és így mindkét életük emléke megelevenedett bennük.

A templomi találkozó mi volt, nem tudom... talán tényleg a purgatórium, de ezt a dolgot nem tudom összhangba hozni az általam leírtakkal :). Viszont van egy néhány perces lezáró rész is ami a templomi ceremónia után játszódik, régebben megvolt amikor még nem néztem végig a sorozatot, de a h*lye fejemmel letöröltem, most meg nem tudom hogy keressek rá.

Mindenesetre nem egészen keresztény lelkületű a sorozat, vannak benne egyiptomi istenségek (Anubisz), illetve sokkal inkább a buddhizmushoz köthető az egész.

2012. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] ajánlom figyelmetekbe:) (görgessetek fel a lap tetejére!)
2012. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló! Ez király, nagyon köszönöm! Végre összeállt a kép a sorozatról.
2012. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen:) imádtam/imádom ezt a sorozatot
2012. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy a hely, ahol mindenki találkozott, egy Mennyországféle volt. Nem az számít, hogy mi lett Sawyerrel meg Hurley-val, akik a szigeten maradtak, itt már nincs időbeliség. Ezeknek az embereknek valamiért találkozniuk kellett, valamit tanulniuk kellett egymástól és amit a zárórészben láthattunk, az volt a nagy egymásratalálás, a megüdvözülés. Mindenki megszenvedte a saját nyomorúságát vezekelt az hibáiért és megtisztult lélekkel, szeretettel, békével a szívükben fordulhattak egymáshoz. Emlékszem, nagyon sírtam a végén, már jó rég volt. Csodálatos sorozat, örök kedvenc marad.
2012. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.Ismerem az érzést.

Én úgy értelmeztem hogy ugye az utólsó évadban úgy csinálták mitha"így is megtörténhetett volna".de nem

Itt azt mutatták be hogy miutaán meghaltak hogy dolgoztál fel az ott ért traumát.

2014. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!