Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tölti le a filmet?

Miért nem tölti le a filmet?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy torrent oldalra, de sajnálatos módon csak freeleecheket tölthettem le. Volt egy film, ami persze, hogy nem volt az, de húsvét alkalmából pár napig minden cucc freeleech lett, ekkor le is töltöttem a filmet 97%-ig. Ez még este volt, de szüneteltetnem kellett, majd amikor újra akartam indítani, nem akarta elkezdeni, naggggyon lassan ment, és úgy voltam vele, hogy azt már nem várom meg, hanem majd másnap folytatom. Igen ám, de ez az "akció" véget ért. A letöltés pedig ott megállt, piros volt a szöveg, majd később átváltott erre: "Hiba: Nem nyitható meg ez a .torrent állomány: D:\...". Pedig a fájlokat NEM piszkáltam, és ott is van a helyén, ahová töltötte, de akkor miért írja ezt ki?! 3 % kellett volna, mit csináljak, hogy elinduljon????

2012. ápr. 11. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát elsősorban azt nézd meg h van e még hely a gépeden.a másik dolog lehet h törölték a torrentet az oldalról vagy csak egyszerűen nem seedeli senki a filmet.Szerintem próbálgasd.De az is lehet h valamit megváltoztattál valamit a fájlban és azért mutat problémát.


De egyébként ha egy másik oldalon megtalálod ugyan azt a torrentot amit elkezdtél letölteni.akkor arra rákattintasz h letöltsed és ott folytatja a letöltést ahol abbahagytad.a másikat meg kitörölheted!De higyelj oda h ugyan az a fájl legyen az!

2012. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a probléma, hogy sokan töltötték az ingyenes letöltés miatt, majd amikor vége lett az ingyenesnek (nem kellett volna szüneteltetned) már szinte senki nem töltötte.

Tehát a probléma: Kevés seeder.

2012. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanezt a torrentet nem fogom megtalálni...de akkor ennek mit tudok csinálni?
2012. ápr. 12. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
hát az egyáltalán nem igaz.Szinte minden torrent oldalra ugyan azok a torrentok kerülnek fel.Te csak nézz körül!
2012. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a problémát, hülyeséget mondtatok, kivéve azt, h ugyanonnan folytatja xd
2012. ápr. 13. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor nem mi mondtunk hülyeséget hanem te...de jól van:D
2012. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!