Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Titanic 3D?

Szerintetek Titanic 3D?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes megnézni a Titanicot 3D-ben?Látszik rajta a 3D vagy mintha a sima filmet néznéd?Változott valamit a film az eredetihez képest?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. ápr. 12. 16:19
 1/6 Ram_ válasza:
Kiváncsi lennék, hogy hogyan készül "3D-s" változat olyan anyagból amit nem 2 szemszögű kamerával forgattak... ez kb olyan mintha valaki egy mp3-ból akarva egy videóklippet visszanyerni...
2012. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ram szerinted a csillagok háborúja 1-et olyan kamerával vették fel ? mégis van 3D belőle
2012. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ram_ válasza:
jogos... én csak arról beszélek, hogy ez mennyire komolytalan "3D" lehet. Egy utólag szoftveresen átkonvertált dolog... aminek nyílván van 3D-s hatása... akár még élvezhető is lehet:)... de ha valaki belegondol olyan + információt visznek bele a filmbe ami valójában sosem lett rögzítve... én csak ezért vagyok hitetlen... ettől függetlenül már csak kiváncsiságból is megnézném a filmet
2012. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
ennek a végén dicaprio felmászik a csaj mellé és megmenekül ő is
2012. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Jack is megmenekül? oO úristen... és azt h csinálták meg? valószínű már akkoriban is volt egy ilyen változat rögzítve, mert h 10 évvel később ezt nem tudták volna felvenni, az biztos...
2012. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem láttam,de szerintem nincs rajta változtatás:D ugyan az csak 3D. Én megnézném :)
2012. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!