Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Svindlerek, melyik rész?

Svindlerek, melyik rész?

Figyelt kérdés
A Svindlerek című sorozatban van egy trükk, amit szeretnék újra megnézni. Egy pénzváltós trükk, amit egy öreg nénivel játszanak el, majd Ibizán is megcsinálják. A lényeg, hogy olcsón vásárolnak, felváltatják a pénzüket, majd kiderül, hogy náluk is van, és végül feltűnés nélkül 2x annyi pénzzel távoznak, mint amennyivel érkeznek. Sajnos nem tudom melyik évad, melyik rész, ezért kérdezem, hátha valaki tudja. De, ha a trükk folyamatát leírja, én azzal is megelégszem. Köszönöm.
2012. ápr. 12. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
emlékszem a trükkre mikor a nénit átverik egy kis boltban, és tudom az első évadban van, de most hirtelen nem emlékszem melyik részében, valahol az első pár részben. remélem ezzel is segítettem :)
2012. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!