Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki a gran hotel,...

Nézi valaki a gran hotel, spanyol sorozatot?

Figyelt kérdés

az érdekelne h érdemes-e elkezdeni megnézni.

imádom az intenátust, és az el barco-t is szeretem. ez is hasonlóan jó?

köszi:)



2012. ápr. 14. 11:42
 1/5 monamoncsi válasza:
Az Internátusból talán 2 részt láttam és nem fogott meg, az El barco a legjobb sori amit valaha láttam! Azt javaslom kezd el nézni a Gran Hotel-t! Nekem nagyon tetszik, érdekes, inkább krimi jellegű, de persze romantikus és izgalmas is. Bár én sokat küzdök az epizódok letöltésével és azokhoz a megfelelő felirat megtalálásával... de megéri! Már a 2. évadot nézem és a figyelmem nem lankadt. Érdemes! :)
2013. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 monamoncsi válasza:
Már ha aktuális még a kérdés. Most nézem, hogy nem néhány napja írtad, hanem több, mint egy éve! Sorry! :D
2013. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen még aktuális volt a kérdés mert még nem kezdtem el nézni.

am az internátussan énis így voltam először nem értettem h barátnőim mért szeretik annyira, aztán egyszer nekiültem és folytattam, hát nem bántam meg, a világ legjobb sorozata:) sztem folytasd te is nem fogod megbénni!!:)

2013. máj. 12. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet hogy SPOILERes!

Én nemrég néztem végig a Gran Hotel-t, és a Bárkát is láttam még régebben. Lehet, hogy a friss emlék miatt, dea Gran Hotel jobban tetszik, nagyon izgalmas sorozat.

Az Internátusnak csak az első két részét ha láttam, a spanyol tudásomat szerettem volna vele fejleszteni (mint a másik kettővel is), de nekem egyáltalán nem tetszett. Azon a ponton hagytam abba a nézést, mikor a kislány szeme zöldre változott.... Én az ilyen "mesefilmeket" nem szeretem. De ha nem lett volna benne ez a thriller szál akkor talán érdekelt volna, de így nem

A Gran Hotelben talán csak Sofia történetében volt némi rémisztő, a rémálmai, de azon kívül semmi.

2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes, szerintem nagyon kevés jó spanyol film van, és ez az.
2014. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!