Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus doramat?

Romantikus doramat?

Figyelt kérdés

Tudjátok ajánlani a You're beautiful, Marry me marry, Hanazakari nő kimitachi stb-hez hasonlókat? Film is lehet, lényeg hogy japán vagy koreai legyen.

Előre is köszi!



2012. ápr. 14. 18:43
1 2
 1/17 Tammagoo válasza:

Film: You're my pet, Baby&I, 100 days with Mr. Arrogant, My rainy days (az 1. 3 koreai, az utcsó japán :))

Dorama: Playful Kiss (ezt most néztem meg! nagyon jóó *.*), Heartstrings(még nem láttam végig de jónak tűnik :) You're beautiful-os főszereplők vannak benne), Yamato Nadeshiko Shichi Henge(of course japán, a többi koreai)


Nekem is kéne pár új film/sorozat amik romantikusak! írjatok még ;)

Jó szórakozást! :)

2012. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pont most nézem a heartstringset, elég nyújtott, de azért tetszik. Néhányat láttam a felsoroltak közül, köszönöm, hogy írtál. :D Ha találok még akkor kiírom neked és akinek esetleg kell. Ha Te is találsz valami jót, lennél szíves írni? :)

Köszi még egyszer!

2012. ápr. 15. 22:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Koizora?
2012. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Wáá pont ezen a héten kezdtem, de nem merem végig nézni. Nem akarom h Hiro meghaljon : / más?
2012. ápr. 22. 19:15
 5/17 A kérdező kommentje:

A Kimi wa pettot ma kezdtem, nagyon aranyos. Romantikus vígjáték, mindenkinek ajánlom :D

Még vki ajánlana nekem is? ^^

2012. ápr. 23. 23:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Filmeket tudok. High School debut (inkább vígjáték, de van benne romantika is, szóval na érted:D romantikus vígjáték)Hanamizuki, Matataki, Norwegian Wood (a felén ki kellett kapcsolnom, mert nekem annyira nem jött be :S de lehet neked tetszeni fog), Yamazakura (Edo korabeli szamurájos romantikus film), After the flowers vagy Hana no ato (hasonló, mint az előbbi. Nagyon szép film csak én nem sokat értettem belőle a csodás angol tudásom végett) >.<
2012. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen! Majd megnézem, ha lesz időm :D Azért ha még van, ne tessék sajnálni! ;)

Filmet amit láttam (és emlékszem a nevére x) az a... Ohh nem. Mégsem emlékszem, bocsi ^^' majd ha nem felejtem utána nézek -pedig tök rövid,angol címe volt xD ááh gyér memória

2012. ápr. 26. 21:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg van. BECK
2012. ápr. 29. 20:01
 9/17 anonim ***** válasza:

Én csak koreaiakat ismerek - akarok ismerni. ^^


Boys over flowers -> iskolai, néha vicces, néha nagyon komoly.(Kim Hyun Joong, az SS501 tagja az egyik főszereplő. Plusz szerepel még Kim Bom és Lee Min Ho.)


Dream High -> az első évad mindent visz, csupa idol szerepel benne; éneklős iskolai. (Kim Soo Hyun, Suzy a miss A-ből, Taecyeon és Wooyung a 2PM-ből, stb.)


Secret Garden -> felnőttesebb/komolyabb, testet cserél a két főszereplő.


Lie to me -> ezt most nézem, ez is komolyabb, de sokszor szaggatott a cselekménye.


Előttem mondták még a Heartsrtingset; nekem nagyon bejött, meg a két koreai is, amit te is írtál a kérdés mellé. Amit az első hozzászóló írt a koreai doramákról, neki osztom a véleményét. ^^


Nálam tervbe van véve továbbá a Love Rain (Jang Geun Seok) és a Fondant Garden (Park Jung Min, az SS501 tagja), ezeket még forgatják. Ígéretesnek hangzanak, ha lesz felirat, nekik is vetem magam. (:

2012. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A Boys over flowers-nek most járok a 14. részénél. A többit is nagyon köszönöm, mindbe belenézek :D

Barátnőmmel mi is tervezzük, h megnézzük a Love Raint, ugyanis neki Jang Geun Suk a kedvence ^^

Ó ami tőle van, de sajnálatos módon még nem került angol fordításra sem, az a Budapest Diary. A nevéből adódóan Budapesten játszódik és már egy ideje várakozom rá. Vmi romantikus történet, amit Ő maga írt. Még egy jó ideig várni kell rá, de ha vki megtalálta az írjon, pls ^^

2012. máj. 6. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!