Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a horror...

-Igazmondó- kérdése:

Mi a címe ennek a horror filmnek? Sok dologra emlékszem.

Figyelt kérdés
Nem egy régi film. Egy író nőről szól aki megunta a várost és kivesz egy vidéki házat hogy nyugodtan írhasson de rátámadnak a helyi férfiak köztük a serif is és megerőszakolják majd beledobják a folyóba. De túléli és mindegyiket megöli valamilyen módon.

2012. ápr. 15. 13:20
 1/10 anonim válasza:
2012. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2012. ápr. 15. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem az előzetes..Én nem láttam ezt a filmet.De nagyon keménynek tűnik.Érdemes megnézni?
2012. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen ,ez tényleg jó film,érdemes megnézni.
2012. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 13:56

Utána olvasgattam több hozzászólást,int angol és magyar vélemények között.Nagyon sokan pocsék filmnek tartják..Hát,most bizonytalan lettem.Nem igazán akarok egy olyan filmet letölteni,vagy időmet fecsérelni ami pocsék..

Na még olvasgatok utána,és ha többen írják hogy jó akkor megnézem.Csak remélni tudom,hogy nem olyan szinten van mint az paranormal activity..mert az iszonyú pocsék film.

2012. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én láttam, nagyon nyomasztó. Tény, hogy jó film, jó rendezés, jó színészek, de elvett az életemből. Ne nézd meg.
2012. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az 1. válaszoló vagyok

Szerintem az eleje nagyon lassú, sokáig nem történik semmi, már épp kiakartam kapcsolni, amikor beindult a cselekmény és onnantól kezdve nagyon jó! =D

Nekem nagyon bejött.

2012. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszett anno most meg megnéztem újra :)
2012. ápr. 18. 10:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszadó vagyok


Na megnéztem a filmet.Kár volt.A filmet nagyon húzzák a nagy semmivel a végén meg jött a rossz színész játék,és a sok hülyeség.

De nemcsak ezért csalódás a film.Hanem azért mert a történetét ez az egyben ellopta egy 2007-es filmből.Annyi különbség van a mostani film és a régi film között,hogy az eredetibe(ami sokkal jobb) mind a két szenvedő alany bosszút áll..

(Hideg fejjel)ez a film címe.

2012. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi de ez a film nem a Hideg fejjel koppintása...-azt is láttam-ennek a filmnek ugyanis van egy 1978-as változata.
2012. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!