Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel filmek közötti összefüg...

Marvel filmek közötti összefüggések?

Figyelt kérdés

Imádom a Marvel filmeket. Észre lehet venni bennük a filmek közötti kapcsolatot. pl. a Vasember és a Thor között vagy az Amerika kapitány között. Van egy két jelenet ami utal a másik filmre. Ti miket vettetek észre?

jaa és várjátok a Bosszúállók című filmet? :))


2012. ápr. 15. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem láttam a Thorba vagy a Vasemberbe utalásokat... de a Bosszúállókba lehet hogy lesz
2012. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Naná hogy várom, tuti nem egyszer nézem meg a moziban :D

Utalások:

A hihetetlen Hulk: a végén odamegy Tony Stark a tábornokhoz, és mondja neki, hogy szervezünk egy csapatot.

Vasember 2: nem illik be a Bosszúállók közé a Vasember mert túl önfejű. Továbbá Amerika Kapitány pajzsával támasztotta meg azt a kis házi erőművet amit létrehozott :). A végén a stáblista lepörgése után meg a sivatagban megtalálták Thor kalapácsát.

De azt hiszem az első részében is benne volt egy pajzs, de az Amerika Kapitány régebbi pajzsa volt.

Amerika kapitány: a végén odamegy hozzá a Shield vezetője, és elmondja, hogy összeállítanak egy csapatot.

Thor: a végén Loki irányítja azt a tudós hapsit, gondolom annak a szerkezetnek a segítségével fogják megnyitni az átjárót a Föld és Asgard között, így kerül majd ismét a Földre Thor a Bosszúállókban.

Te miket vettél észre? Én csak ennyit :)

2012. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is piszkosul várom a Bosszúállókat, bár nagy pech, hogy nem Norton játssza Hulkot, de Thor szerintem nagyon nagy arc :) Scarlett meg nagyon jó bőr ;)

Am szerintem minden 'jelet' felsoroltál, nincs több kapocs.


Jah és még annyit, hogy "Ha nem tudjuk megvédeni a Földet, az sicher, hogy bosszút állunk" XD

2012. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Scarlettbe egyből beleszerettem már a Vasember 2-ben :D

Downey-nak meg hatalma szövegei vannak. Ez is jó, amikor Lokival beszéget az angol nyelvű trailerben:

"I've got an army!

We've got a Hulk!" :D

2012. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem is tudom mikor vártam így filmet mint ezt. Igen ezeket én is észrevettem, csak gondoltam, hátha volt valami ami elkerülte a figyelmemet. Meg nekem mintha úgy rémlene, hogy mikor a Vasember2-ben a shield ügynöke elbúcsúzik Tony-tól akkor mondja, hogy Mexikóba kell mennie. Meg persze ami teljesen egyértelmű, hogy az Amerika kapitányba Howard Stark bemutatójára mentek. De akkor tényleg ennyi lehet. :) Amúgy kíváncsi leszek, hogy Stark egójával mit fog kezdeni a többi szuperhős. Feltételezem lesznek feszült helyzetek a csapaton belül is.
2012. ápr. 16. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Én leginkább Thorra vagyok kíváncsi, király ez a laza, vakmerő, bátor stílusa nagy pech, hogy anno nem néztem meg moziba.

Am ez a nyilas csávó nevesített szuperhős, vagy csak egy 5-ik kerék?

Am én amikor a film plakátját látom, mindig feltűnik, Amcsi Kapcsi, hogy micsoda fejet vág, ilyen 'világbéke' tekintettel mereng, olyan ártatlan bárány, hogy az nem igaz :D

Én legjobban A sötét lovag - Felemelkedés-t várom.

2012. ápr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom az elején Stark nehezen fog beilleszkedni, lehet hogy bunyózni is fognak egymással ahogy a trailerben (bár az nem derült ki hogy edzés vagy sima kakaskodás).

A nyilas srácot Sólyomszemnek hívják, nincs semmi szuper képessége, de vannak speckó nyilai :). A Thor filmben is benne volt.

2012. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen a nyilas a Thorban volt benne, de nem volt semmi nagyobb jelenet amiben szerepelt volna, csak feltűnt a filmben egy alkalommal. Én elsők között láttam a Thort is szerencsére:DD Amúgy őt én is nagyon bírom, az a mondat még mindig a fejemben van, mikor "Lepottyan" a Földre, és a csaj beméri a sokkolóval "te engem fenyegetsz? Thort? e parányi fegyverrel!"XD meg az is nagy volt mikor bement az állatkereskedésbe.
2012. ápr. 17. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vakmerősége tetszik a legjobban, mikor az elején épp eljönnének az óriásoktól, és akkor "fuss haza kiskirálylány" erre a Loki "basszus", aztán szétcsap :DDD
2012. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy film annyi szent! :DDD Már csak 1 hét és itt a Bosszúállók! :D
2012. ápr. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!