Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A titanicnak tenyleg van 2....

Vercsikeee kérdése:

A titanicnak tenyleg van 2. része? (kack is back

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de azt mondják valami ZS-kategóriás mű.
2012. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs, a Titanic 2 Jack is back nem létezik! Viszont olyan film, hogy Titanic 2 igenis van, arról szól, hogy építenek egy teljesen ugyanolyan hajót, ugyanarra az útvonalra, és el is nevezik Titanicnak, majd az első útján ugyanúgy jéghegynek ütközik.

Nem láttam, nem is szándékozok megnézni, de a véleményekből kiindulva annyira gyenge eresztés, hogy pályázhatna minden idők legszarabb filmje díjához.

2012. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak sok helyen hírek erről a Jack is Back-ről de nincs ilyen film és az ún. előzetese meg 5-6 filmből van összevágva.
2012. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi :) pedig erdekes lenne :D
2012. ápr. 17. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
jaa. én is láttam egy videot jack back címen, jacket megtalálták az óceán mélyén egy jégtömbbe fagyva. jó lenne, ha tényleg lenne egy második rész:) de nincs
2012. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát nem tudom...lehet h nagy hülyeség lenne a 2. rész...
2012. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De van titanic kettő ki fog jönni 2013 ba vagy 2014 be a neve titanic2 rose secred jack et megtalálják(vagyis a holtestés)ami be volt fagyva hibernálódva és kiolvasztják ő pedig nekiindul megkeresni roset nem viccelek trillere is van és nem fake komolyan!
2012. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!