Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv mindenki! Egy film címének...

Üdv mindenki! Egy film címének a megtalálásához kellene segítség ami nekem már egy pár éve nem sikerül?

Figyelt kérdés

Szerintem elsőnek olyan 2000-2001 tájékán láthattam ez a filmet és azóta nem de valamiért mindíg eszembe van így több mint 10 év távlatában is.

Amire emlékszem ha minden igaz egy Simon nevű gyerek a főszereplő aki ha nem is törpe de nagyon kicsi, még valami olyasmi kép rémlik hogy iskolai előadáson ő babát játszott és amikor az ágyába feküd és behalyolt az a lány aki teszett neki, azt hiszem megfogta a mellét.

Ami még fontos lehet úgy végződik hogy az iskolabusz elsüllyed talán egy folyóban és ha jól emlékszem meghal.

Nagyon sokat jelentene ha valaki tudna segíteni, előre is köszönöm.



2012. ápr. 17. 21:32
 1/3 Oszimó ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=O28n9i0l-Fg

Sztem erre gondolsz itt a trailer :)

2012. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ez az, elsem tudod képzelni mennyire örülök a segítségednek.

Hálás köszönet!

2012. ápr. 18. 13:14
 3/3 Oszimó ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2012. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!