Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Parfüm...

Nektek hogy tetszett a Parfüm című film?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó volt. Elgondolkodtató.

Zseniálisan bemutatja, hogy egy meg nem értett hős, hogyan képes megvalósítani önmagát. Ben Whishaw pedig jól eljátsza ezt a szerepet.

A színészi gárdával semmi gond, sőt! Alan Rickman külön felüdülés, a két vörös hajú lányka gyönyörű és teljesen magával ragadó.

A filmzene odatalál, és kellően megborzongat.

A film története egyszerű, könnyen követhető, ami ugye könyv alapú, talán ha olvastad jobban átérzed a dolgok lényegét, de szerintem nélküle is megy.

Mindent összegezve nekem bejött (előtte már olvastam a könyvet), nem bánom a két elvesztegetett órát az életemből.

2012. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ha másokra is nagy hatással volt, akkor valószínűleg rám is azzal lesz. szerintem még ma megnézem... szeretem az elgondolkodtató filmeket!
2012. ápr. 21. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eleve a könyvtől se voltam annyira elájulva. Elég sokat kellett boncolgatnom a témát, mivel német szakos vagyok, nálunk kötelező olvasmány, szemináriumi dolgozatot is kellett belőle írnom. Lehet, hogy csak a nyomás miatt keltett bennem ellenszenvet a történet meg alapból sem vagyok oda a naturalizmus irányzatáért. Mindig az volt az érzésem, hogy ott naturalista a dolog, ahol pont nincs rá szükség. Ha már naturalizmus, akkor Csáth Gézát olvasok. Talán majd egyszer újraolvasom/újranézem.
2012. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!