Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami mostani horror filmet...

Valami mostani horror filmet tudtok mondani ami tényleg ijesztő?

Figyelt kérdés
Sikoly , fűrész és társai kíméljenek.
2012. ápr. 22. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyire ragaszkodsz a "mostani" jelződhöz de azért leírom :)


Félelmetes : Kör 1,2 , Ragyogás, sziklák szeme, esetleg a péntek 13 , Átok (csak az egy), nem fogadott hívás (ez nekem csak a sztori miatt tetszet), Rec 1,2 , Az árva, silent hill, Motel, Fogtündér, texasi lánfűrész , Kedvencek temetője 2. (ez a film amikor megnéztem utána rosszul lettem kicsit depis, nem tudom hogy miért de ezt hozta ki belőlem)


ijesztő (ezen azt értem hogy hogy mondjuk egy hirtelen hang és képhatás): Paranormal activity ( kicsit nevetséges de ha nem láttad sztem azért nézd meg, ja és csak az 1 a többi a világ legbénábbjai közé tartozik) ,Rec 1,2 , Hideg csontok, kocka, Hatodik érzék.


Ha gyenge az idegzeted: akk Mérges pókok, Horrorva akadva részek , ideglelés



Klasszikusok (kötelező): Ómen , Ördögűző részek , Ragyogás,

2012. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(előző) párat kihasgytam ami elég jó (szerintem) Shutter, barlang (csak az eggyet láttam) ,A szem, tükrök,
2012. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én azt hallottam, hogy A fekete ruhás nő című horror elég jóra sikerült. Bár én még nem láttam de nézz utánna háta.
2012. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a "Hírnök" jutott most eszembe.. Meg talán a "pokolba taszítva" is, de az csak elsőre ijesztő..
2012. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az élőholtk visszatérnek
2013. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!