Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbiak közül melyik a...

Az alábbiak közül melyik a legjobb sorozat?

Figyelt kérdés
Friends(Jóbarátok), How i met your mother(Így jártam anyátokkal), The big bang theory(Agymenők), Two and a half men(Két pasi meg egy kicsi) //ha tudtok ezekhez hasonló, de még JOBB sorozatot, az is jól jönne:)//

2012. ápr. 25. 20:01
 1/8 anonim válasza:
Az alábbiak közül az így jártam anyátokkal nálam a befutó:D
2012. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.Jóbarátok

2.Két pasi meg egy kicsi


az így jártam anyátokkalt nemszeretem az agymenőket meg még nem néztem de majd nemsokára odaérek ahhoz is.

de mondjuk a sitcom közül nagyon tetszik az Egy kapcsolat szabályai.

2012. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.Jóbarátok

2.Két pasi meg egy kicsi


Azért, mert ezek stabilan jók, a HIMYM folyamatosan romlik, a TBBT meg hullámzó, de szintén romlik.

2012. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hálás köszönet:D
2012. ápr. 26. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Vexed
2012. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Két pasi meg egy kicsi (Mert újra és újra megnézhetőek a részek és még mindig szórakoztat. Tele van aranyköpésekkel.)

2. Agymenők (Hasonló az előzőhöz, sok aranyköpés, jó karakterek - Sheldon kiemelkedően)

A Jóbarátokat és az Így jártam anyátokkal-t csak akkor nézem meg, ha már nagyon unatkozom, annak megteszik. De csak az első kettőt várom tűkön ülve, hogy mikor lesznek már új részek.

Ami még igazán jó az a brit sorozat: Misfits. Nagyon állat, online megnézhető, azt tudom ajánlani.

Azután bár már nem ebbe a kategóriába tartozik de a Trónok harcát is szeretem, és a Once upont is. Illetve van egy minisorozat, szintén brit: the Fades.

2012. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ááá Misfits, életem sorozata!:)
2012. máj. 29. 17:44
 8/8 anonim válasza:
agymenők a legeslegjobb sorozat szerintem :)
2012. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!