Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is Naruto legyőzi...

Fansika kérdése:

Szerintetek is Naruto legyőzi Kabutot és a Madaras fickot és Sasukét visszaállitja a jó oldalra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem, talán, de szerintem nem :D

Kabutoval az Uchiák játszadoznak, tehát nem valószínű, hogy épp ő lesz a nyerő. a madaras fickó nem megy csatába mert elrepülnek a nagy zaj miatta kedvencei. Ha Madara-ra gondolsz, akkor az egyes számú változatot a kagék lepecsételik majd, a ketteske aki lehet nem is Madara meg talán majd pár év múlva sorra kerül ha nem lövik le az animét/mangát addig, vagy meghal öregkorban párnák közt. Sasuke meg annyira megkergült már, hogy az életben nem térítik már jó útra, de Naruto gondolom majd próbálkozik. Nem egy észlény :D

2012. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném . szerintem az egész naruto shippuudennek majd valamikor azzal lessz vége hogy neki megy egymásnak Sasuke és Naruto , és valszeg kifogják nyirni egymást .

Persze ezt csdak én gondolom sok vége lehet , majd a mangába kiderül.

2012. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Kabutot , Tobit és az igazi Uchiha Madarát 100% , hogy legyőzik. Csak szerintem Tobit nehezen fogják tudni majd legyőzni. Sasukét azt nem tudom. Tippelni sem tudok. Néha azt gondolom h majd Naruto megfogja ölni és ő lesz a falu hőse, vagy mindketten meghalnak amikor egymás ellen küzdenek, vagy Sasuke jó útra tér, vagy az h egyikük sem fog meghalni és Sasuke már nem akarja elpusztítani Konohát de soha nem tér vissza a faluba.

Én ezekre gondolok. De ki tudja h mi lesz még benne? :)

2012. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!