Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Castle és Beckett mikor jön...

Castle és Beckett mikor jön össze?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a 3 évad 13 részében csókolóznak először. de ugyan úgy lesz mint a Dr. csontba, hogy a 6 évad végéig vrunk h összejöjjenek? de a Bonesba még akkor se teljesen jönnek össze, mert ha jól tudom nem járnak a 7.évadban

de jó lenne ha a Castle-be másképp oldanának meg, mondjuk úgy hogy elkezdenek járni aztán sok dolog sül ki belőle....



2012. ápr. 27. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is, rosszul tudod...SPOILER:........de a Bonesban jelenleg, vagyis a 7. évad során együtt vannak, és nem úgy tűnik, mintha szétmennének.

A Castle jelenleg semmitérő szappan lett (lásd 4. évad). Két hét múlva finálé, valami csavar biztos lesz, de eléggé kétes az összehozásuk. Meg az előzményeket tekintve semmi értelme nem lenne. Szóval ezt megjósolni nem lehet, a producer csak hülyíti a nézőket, és egyre unalmasabb, és érdektelenebb a Castle. Ha valamit tudni akarsz még, csak írj ide.

2012. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi, nem néztem még a Bones 7. évadát azért nem tudtam pontosan... de akkor jó ha együtt vannak. kicsit hülyeség lett volna ha nem :)

akkor a castle-be lesz 5. évad, nem? Amúgy a Bonesba is a 6 évad végén jöttek össze, szóval ez nem meglepő, hogy nem jönnek össze? de amúgy 5-nél lesz több évad?

2012. ápr. 28. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A negyedik évadban nem szokták még összehozni a főhősöket,(van pár kivétel, pl. Chuck ) mert amíg nincs meg kb. 80 felett az epizódok száma, addig a kereskedelmi csatorna nem tudja eladni a kábelnek. És ha 22-vel számolunk évadonként, kb. az 5. évadra jön össze ez a szám. Amúgy a Castle 5. évadját hivatalosan is berendelték.
2012. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Beckett és Castle a 4évad 23 részben jönnek össze.

nCore-on lelehet tölteni, mármint én onnan szedem, bár az USA-ban is egy hete jött ki ez az évad záró epizód.

Remélem lesz folytatás, így, hogy végre összejöttek.

Pont tegnap láttam azt a rész, és eszméletlen jó ! :DD

2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4.évad 23.részében ahogy előttem írta.

Kerestem neked egy rövid kis videót:

http://www.youtube.com/watch?v=j52bHfICsLE

2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3 évad közepén csókolóznak a negyed évad végén pedig kufircolnak :D
2012. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SPOILER: Castle és Beckett a 4x23ban sejtelmesen csókolózva vonulnak be a szobába...khmm...
2012. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a harmadik évadban még csak álcázásnak indul az a csók:)
2012. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!