Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a horrorfilm?

Melyik lehet ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés
Kiskoromban láttam egy horrorfilmet és most "felnőtt" fejjel megint megnézném, mert emlékszem, hogy nagyon paráztam tőle, de fogalmam sincs, hogy kik játszottak benne, vagy hogy mi a film címe. Egy jelenet maradt csak meg belőle: Éjjel van és egy csaj kint hívogatja a macskáját, átvált a kamera közeli nézetre és meglátjuk a (gondolom, hogy) gyilkost. Profilból mutatták, ha jól emlékszem egy kampós orrú maszk volt rajta és annyit mondott mély hangon, hogy "cicc cicc". :D Ha valaki ráismerne erre a filmre könyörgöm írja már meg, mert az őrletbe kerget, hogy sehogy sem találom.

2012. ápr. 28. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát nekem a tudom mit tettél tavaly nyáron jutott eszembe erről, de már én is régen láttam szóval nem biztos.
2012. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véres Valentin ?
2012. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :) de sajnos egyik sem az. A Tudom mit tettélben nem voltam biztos, úgyhogy megnéztem, de abban nem volt ilyen rész, a Vére Valentinokat viszont már nagyon sokszor láttam abban nem rémlik hogy lett volna :)
2012. máj. 4. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.A Rémségek könyve ugrik még be,de sztem az sem.
2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!