Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek a Silla kiráLyság...

Emlékeztek a Silla kiráLyság ékköve sorozatábam erre a mondatra? Nagyon érdekes, feltűnt anno (és most) nektek is, aki nézi?

Figyelt kérdés

Amikor Bidám még a sorozat eleje fele a napfogyatkozást próbálja előadni, akkor elfogják és Misil kérdezi, hogy "akkor azt is tudja, hogy mikor fog meghalni, ma, vagy holnap...?"

Erre Bidám válasza:

az uralkodó halála előtt 3 nappal.


és a végén tényleg így történik!

(Tokmán Bidám halála után 3 nappal hal meg)



#sorozat #Silla #dél-koreai sorozat
2012. ápr. 29. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
én láttam de erre nem emlékeztem o.O de ha te mondod biztos úgy van:) lehet hogy tényleg tudott jósolni XD
2012. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jósolni? lehet, szóval ezt a részt én sem értem, mert szerintem jósolni nem tudott, csak a sors...

fene se tudja :)

2012. máj. 7. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jaja:) de a vége is elég furcsa..mintha Deokman élete mindig ismétlődne:D
2012. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát, remélem azt mondja magának, hogy Bidam nem fordult ellene, ne végeztesse ki :)

valójában nem tudjuk, hogy a valóságban hogyanis volt

2012. máj. 7. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen:) de am tudtad hogy terveztek volna még egy db részt? ahol Deokman lánya feltűnik? És Chuncu lett volna a király, vagy már nem emlékszem, hogy a végén ő volt-e a király. Már volt Király? mind1.. az hogy tervezték volna, hogy Bidam és Deokman eltitkolt gyermekére rábukkannak. de ez már nem lett leforgatva :/ :)
2012. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudtam, ezt hol olvastad? meg tudnád írni a linket, az oldalt, ahol ez le van írva? De hát hogy születhetett volna lányuk, ha le sem feküdtek :D


azt tudom, hogy eredetileg 50 részes lett volna, azzal ért volna véget, hogy Misil meghal és Deokmánt királlyá koronázzák.


ennyit tudok.

várom a fejleményeket..

2012. máj. 8. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár már régen kérdezted, de az a mondat azért volt, mert így megvédhette magát Misiltől. Misil el is mondja utánna, hogy, ha azt válaszolta volna,hogy ma, akkor másnap öleti meg, ha azt mondja, hogy holnap, akkor aznap öleti meg, de mivel a királyhoz viszonyította magát, így nem ölhette meg, mert akkor az egyenlő lett volna a nyílt felségárulással, hiszen ha megöleti, azzal azt mondta volna, hogy a király halálát várja, illetve akarja.
2012. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!