Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki látta már a Salo avagy...

Valaki látta már a Salo avagy a Szodoma 120 napja című filmet?

Figyelt kérdés

Hallodtam róla, hogy eléggé sokkoló film, és mivel érdekelnek az ilyesféle filmek, kíváncsi vagyok rá.


Valakinek valami véleménye van róla?


2012. máj. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, de én inkább a "beteg" jelzőt használnám rá. Elég jól bírom a legvéresebb horrort is, de ennél a filmnél többször felfordult a gyomrom. Elég undorító részek vannak benne.
2012. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Undorító egy film...a 3/4-ig néztem meg. Ott kapcsoltam ki kb. mikor a fószer megeteti a csajjal a saját sz*rát. Rohadtul undorító. Pfuj.
2012. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szeretm az ilyen filmeket de hallottam hogy 60-70 országban bevan tiltva így még is kíváncsi lettem mi lehet benne...youtubon végigtekertem,ott már majdnem hánytam amikor a szart etették velük...a végső jeleneteknél meg az elsőből bírtam 2 mp-t aztán lekapcsoltam a francba

Ritka ocsmány,undorító egy szar ez a film,ha jót akarsz magadnak ne nézd meg..

Nem kicsit lehetett beteg a rendező,a filmje miatt nyírták ki,átment rajta egy muki odavissza 20szor a kocsijával

2012. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Ez legalább akkora orbitális kibaxott s.zarság lehet,mint az emberi százlábú.Ki az az elmeroggyant,aki szereti ezeket a filmnek nevezett hulladék ocsmányságokat?
2013. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!