Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valahol meg lehet szerezni az...

Valahol meg lehet szerezni az Inuyasha-t végig szinkronosan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nem szinkronizálták le végig az inuyasha-t.

De hidd el felirattal sokkal jobb.

2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

no ez nagy hülyeség volt, mindkét szempontból :D

Tehát: le van szinkronizálva végig [google.hu/wikipédia.hu], csak az rtl magán tulajdonában áll és a "brutalitás" végett nem adták le végig. Nos, az animax megszeretné szerezni a final act részeket, de mivel exkluzív szerződést kapott az rtl nem adjhatja át, hacska nem minumum 1x le nem adta végig az inut. Nos,az animax küzd érte, állítólag szeptemberben terén esetleg megtudja szerezni és leadja, de erre 49% az esély. Simán nem lehet megszerezni neten vagy dvd-n vagy ilyenek, hiszen a tv csatorna tulajdonában áll és még nincs publikálva.

Másodszor: nem jobb szinkornnal, legfekjebb szövegügyileg, mert kifojik a szemem a sok olvasástól xd

2012. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most nem akarok vitába szállni az előző válaszadókkal, de szerintem is jobb a felirat.

Két okból: Most néztem végig az egészet (mármint a vett DvD-t) feliratosan, és új infókat is szereztem.

Másodszor az sokkal érthetőbb mint a szinkron, és teljes fordítása a japánnak (mármint 80%-ban) :)

2012. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az rtl nem szinkronizálta le végig, de mivel övék a jog, és "tartogathatják" a sorozatot esetleges későbbi szinkron-folytatásért. Nekem amúgy szinkronosan jobban tetszik... így kezdtem el nézni 6 éve, így szerettem meg, és így is szeretném befejezni :)
2012. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végig le van szinkronizálva. Ezt a szinkronszínészek árulták el egy Con-on. Már a mozifilmek szinkronizálása előtt, 2007-ben végeztek a sorozattal.

A helyzet az, hogy az RTL-nél van a teljes alapsorozat leszinkronizálva, de az egyre véresebb részek miatt nem adják le. A harmadik forgalmazói évadot már nem a németektől kapták, így nem járt hozzá cenzúrázási javaslat sem, és 16-os korhatárral nem hajlandóak animét vetíteni. Az elővetítésről lemondtak, de tudtommal még néhány hónapig él a jog.

2013. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A linken egy eddig mém meg nem jelent 114. rész házilag összeállított magyar verziója tekinthető meg.


[link]

2018. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!