Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami nagy Star Wars fan...

Valami nagy Star Wars fan segítene?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem értek valamit...ugye a star wars 3-ban abból lesz egy kis veszekedés ,hogy Anakin nem kapja meg a mester címet mikor a tanács tagja lesz...de a star wars clone wars-ba pedig "Skywalker mesternek" szólítják őt a klónok+ tanítványa is lesz,pedig én úgy tudom hogy a clone wars a 2 és 3 közt eseményeket mutatja be...akkor ez most hogy van?

2012. máj. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
az szerintem egy hülyeség.tulajdonképp nem csak a 2 és a 3 közötti részeket mutatja be,hanem tovább is megy,csak itt valamiféle alternatíva,hogy itt nem lesz gonosz Anakin.tehát már nem az eredeti szerint haladunk,úgyhogy szar az egész.amikor pedig tanítványt kap,akkor lesz mester.
2012. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két "mester" megszòlítás független egymástól. Akkor is mesternek szólítják, ha tanítványa van, de az csak egy ideiglenes rang, és nem jár semmiféle kiváltsággal. Meg ha jól emlékszem, a tcw-ben még volt is egy párneazéd, amikor anakin megkérdezte, hogy miérr mindig ő kapja ezeket a feladatokat, obi meg azt felelte, hogy mert én vagyok a mester. Vagy valami hasonlò.
2012. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anakin A Clone Warsban nem mester. Amikor Yoda odaviszi Ashokát, hogy tanítsa, ki is jelenti, ettől még nem kaptad meg a mesteri címet. A kis jedi padawan szólítja mindig mesternek, Anakin eleinte ellenkezik is, de aztán gondolom beletörődik.
2012. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem igazán értek egyet az első válaszolóval,szerintem a 2 és a 3 közötti eseményeket mutatja be és nem megy tovább,avval tudnám indokolni hogy a sorozat 3.évadjának 17.részében rátér a 3 eseményeire.
2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elsővel én sem értek egyet,hiszen az erő bolygóján(asszem így hívják)látomása volt anakinnak hogy darth vaderré válik,és be is golyózott akkor...

Én azt mondom,ami késik,nem múlik!

2012. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!