Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Once upon a...

Mit gondoltok a Once upon a time sorozatról?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc szereplőtök? :)

2012. máj. 7. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

imádom:) (és többen nézik a barátaim közül és ők is imádják:) )

nekem piroska a kedvencem :)

2012. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Piroskát én is bírom, de nekem Rumpelstiltskin a kedvencem, egyszerűen imádom, nagyon jó a stílusa, és a színészt is bírom, bele tudja élni magát a szerepbe, látszik rajta, hogy élvezi, amit csinál :)

Remélem, lesz 2.évad :))

2012. máj. 7. 17:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a 12.részben, miért nem csókolhatta meg Belle Rumpelt? Mert megtöri az átkát? De az csak jó neki...Vagy nem? És a végén a csaj ott volt az elmegyógyintézetben? :O De akkor az hogy lehet, hogy Mr. Gold nem tud róla? Vagy igen? Ez egy kicsit zavaros volt nekem...
2012. máj. 7. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:

"Mert megtöri az átkát? De az csak jó neki...Vagy nem?" Szerintem azért nem hagyta, mert már annyira eluralkodott rajta a gonosz...:(


A kérdésre válaszolva pedig én imádom:D Nekem is Piroska a kedvencem, illetve a "mesebeli" Hófehérke (ez a modern kimondottan idegesít:D) Rumpelstiltskinben meg azt szeretem, hogy mindig van valami amit nem tudunk róla, meg mindig kitalál valamit.:D

Szerintem nagyon jó kis sorozat:)) A legutóbbi (21.) rész meg izgalmasan lett befejezve, várom már a következőt:P (de nem mondok semmit, lehet, hogy még nem tartasz ott:))

2012. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
22.rész:fúúú,eszméletlenül jó volt!! Le is kellett stoppolnom 5 percenként mert egyik döbbenetemből a másikba estem... Végre Rumpel és Belle egymásra talált!! *.* A végén szerintetek Rumpel azért keverte az igaz szerelemmel a mérget, hogy végre egymáséi lehessenek? Mert hát ugye van az átka, ami megtörik, ha megcsókolja Belle-t... Vagy! Újra a Dark One akar lenni, és nem érdekli, hogy sohasem lehet az övé Belle? De akkor meg minek keverte volna az igaz szerelem bűbájával?
2012. máj. 14. 13:50
 6/14 anonim ***** válasza:

A 22. részben Rumplestilskin a mágiát hozza vissza.Az is volt az utolsó mondat a részben: Magic is coming. (a varázslat közeledik)Szerintem ha újra dark one akar lenni, akkor sem szeretné elveszíteni belle-t és ha lehet inkább őt választja. Ezt azéért gondolom, mert amikor azt hitte August a fia (Baelfire), akkor azt mondta neki, hogy legutóbb a hatalmat választotta,de most őt fogja, a szeretteit. Meg hát Rumple is szerelmes belle-be és látszik rajta, hogy tényleg nem akarja elveszíteni (de ettől még visszahozza mágiát ami elválasztotta őket- érdekes)


A kút pedig ugye visszahozza a mágiát, ami azt elenti, hogy Regina varázsereje visszatér. Szerintem tök izgi lesz a 2.évad ha más miatt nem is, de ezek miatt a rejtélyek miatt tuti. :))

2012. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De Rumple azért hozta vissza a mágiát, mert meg akarja találni a fiát :) Meg persze bosszút akar állni Reginán.

Nekem Rumple az abszolút kedvencem :)

2012. szept. 17. 15:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Én Robert Caryle-t nagyon bírom, szerintem egyszerűen zseniálisan játssza a szerepét, nagyon jól játszik a hangjával és Rumple és Mr. Gold közt nagy különbségek vannak és ő ezt nagyon jól megoldja.

Most már én végképp nem értem mert láttam egy előzetest éés abban Belle kérdezte, h azért hozza-e vissza a mágiát h bosszút álljon eree ő : NO,no és a többit nem értettem. de elkezdtek veszekedni: [link]

2012. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, csak azt akaromm ég hozzátenni h ez nekem már eléggé bonyolult..:( de 4 nap és jön a válasz a 2.évad
2012. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is imádom a sorozatot! :)) A második évadot már annyira vártam, és most végre megint van, kár, hogy csak 1 rész hetente. :( Rumple az abszolút kedvencem, kíváncsi vagyok, hogy a fia szerepelt-e már. Mármint a modern világban. És van még egy csomó kérdés, amire nem kaptunk választ, nagyon jó és izgalmas sorozat. :)
2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!