Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók-nak melyik az 5...

A Bosszúállók-nak melyik az 5 eredeti filmje?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Bosszúállók-nak van 5 eredet filmje. A Thor, Amerika kapitány, Vasember 1-2, és a Hulk, de melyik Hulk az eredet film ez: [link] vagy ez: [link]

2012. máj. 8. 19:30
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja azt tudom, hogy benne van még feketeözvegy és sasszem de róluk biztos nincs eredet film
2012. máj. 8. 19:31
 2/24 anonim ***** válasza:
A 2008-as Hulkban benne van Tony is a legvégén, tehát Iron man. (Én a 2003asat már nagyon régen láttam, így nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire kapcsolódik)
2012. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A Hulk az első rész, a Hihetetlen Hulk pedig a második rész. Ezek egymást követő filmek.
2012. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Nézdmeg mindkettő Hulk-ot, az a legegyszerűbb, +1 film az meg kibírható.

Amúgy még nem láttam egyik Hulk-ot sem, de nem vagyok benne biztos, hogy összekapcsolódnak a filmek, 2 oka van:

1) nem Hulk 2 a címe

2) teljesen más színész játssza Hulk-ot


Bár ahogy megnéztem mindkettő leírását időben követik egymást (minimális SPOILER: a Hulk-ban baleset miatt átalakul, a Hihetetlen Hulk-ban meg már a gyógyírt keresi a "betegségére")

2012. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon sokszor láttam mindkét filmet, a Hihetetlen Hulkot még moziban is, szóval, ha egyszer azt mondom, hogy egymást követő film, akkor miért cáfolsz rám, úgy hogy ráadásul egyiket sem láttad, vagy csak a szövegértéssel vannak gondjaid, hogy nem tudtad értelmezni a kicsit sem félreérthető válaszomat???


A Hulk Eric Bana főszereplésével végig kísérí Hulk születését, nagyvonalakban még Bruce gyerek korát is megismerjük, majd az átalakulása után küzd az apja és a katonák ellen. Nem rossz film, de a legvégére eléggé ellaposodik, és azért elégge el lettek cseszve néhol az arányok (amikor Jennifer Connelly Hulk tenyerébe ül, akkor kb Hulk hüvelykujja akkora, mint az egész csaj!!! Meg a vérengző óriás pudli is elég komolytalan).


A Hihetetlen Hulk viszont egy őrűlt jó film, fantasztikus akciójelenetek kíséretében Bruce bújdoklása alatt akarja kikúrálni magát, de a Tábornok ismét rátalál és újra indul a hajsza. Az egyik katona szintén beadja magának a mutáns szérumot, Bruce pedig a kikúrálás helyett az irányítása alá akarja vonni Hulkot.

2012. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
kösszi akkor megnézem mindkettőt :D az ucsó egy kicsit spojler volt XD de azé kössz
2012. máj. 8. 21:17
 7/24 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, természetesen tekintettel voltam rád!

A lényeget egyikben sem írtam le, majd meglátod!

2012. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Jah és semmi olyat nem írtam le, ami ne lett volna benne az előzetesekben is!
2012. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én is ezeket a filmeket töltögetem:D
2012. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
szerintem a 2008-as mert a vasember is 2008as
2012. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!