Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a lütyő...

Mi a címe annak a lütyő filmnek, amelyben földönkívüliek elrabolják a lányát, de ő "rottyant" és ezzel megmenti őt, de ő nem emlékszik rá, hogy mit tett az apja, ezért továbbra sincs vele jóban?

Figyelt kérdés
Lütyő film, francia és a "rottyantás" egyfajta jeladás, amelyet a földönkívüliek észlelnek, ezért nem rabolják el lütyő lányát, viszont a lány nem emlékszik minderre, ezért az addig sem szívlelt apját ezután sem kedveli, pedig ő mentette meg. Valami ilyesmi, nagyon kicsi voltam, amikor láttam és halálra röhögtem magam rajta, még mindig tisztán emlékszem rá, pedig már felnőttem. Remélem tudtok segíteni, mert nagyon jó kis film. :)

2012. máj. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A csendőr és a földönkívüliek
2012. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a csendőr és a földönkívüliek - ben leszállnak az UFÓ - k, de csak azért, hogy tanulmányozzák az embereket és ott a poén az, hogy felveszik az emberek alakját, így összekeverednek egymással és "konganak", meg olajat isznak, én egy másikra gondoltam, sajnos annak továbbra sem tudom a címét. Azért köszönöm.
2012. máj. 11. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, közben sikerült megtalálnom.


[link]


Louis de Funes - Káposztaleves


"Claude és Francis, a két falusi parasztember, vagy ahogy lakóhelyükön szólítják őket Puklis és Kló, nem örvendenek túl nagy népszerűségnek, hála otromba és ostoba tréfáiknak. Amikor éppen vidám szellentő bajnoksággal múlatják idejüket, elementáris elektromos vihar szabadul el villámlásokkal kísérve. Mindez egy furcsa földönkívüli lény látogatását előzi meg, aki hatalmas űrhajójával a veteményesben landol. Az idegen viszonylag barátságos és valósággal rajong a káposztalevesért, ezért felveszi Claude feleségének alakját, hogy tovább maradhasson a Földön."


Igaz, nem lütyő, csak Louis de Funes. Lehet, hogy csak kiskoromban tetszett, így elolvasva kicsit gagyinak tűnik, de ha akkor tetszett, szerintem most is fog. Viszont nem tudom, honnan lehetne letölteni, ahogy a kommentekben írják, nincs meg normális minőségben. Azért próbálkozom, kösz a választ azért.

2012. máj. 11. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted! Igaz regisztrációs:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, közben nCore - on megtaláltam. :) Szerencsés vagyok, már alig várom, hogy megnézhessem. :)
2012. jún. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!